Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

stefan94

[Terminat]Giveaways - x7 Dota 2

Recommended Posts

DOTA 2

 

dota-2-title.jpg

 

 

 

Link Steam: http://store.steampowered.com/app/570/
Price: 27,99€
Descriere: Dota a început ca o modificare realizată de jucători pentru Warcraft 3 și a ajuns unul dintre cele mai populare jocuri online din lume. Urmând tradiția altor nume precum Counter-Strike, Day of Defeat, Team Fortress, Portal sau Alien Swarm, Dota 2 a rezultat angajând producătorii care au construit mod-ul și oferindu-le șansa să creeze un joc de sine stătător cu ideile lor și cu ajutorul echipei profesioniste de programatori și artiști de la Valve.Cât despre gameplay, este puțin mai greu de descris. Camera este pozitionată pentru a oferi o perspectivă specifică jocurilor de tip RTS (Real Time Strategy - Strategie în timp real), dar nu putem numi Dota ca fiind un RTS. Deși fiecare erou începe la nivelul 1, iar mulți ating pragul maxim al nivelului 25, nu-l putem numi nici
RPG (Role Playing Game - Joc bazat pe roluri).Mulți au încercat să atribuie genuri jocului Dota, dar noi credem că Action RTS (Strategie de acțiune) îl descrie cel mai bine. Și, deși nu pierdem prea mult timp încercând să găsim numele genului pe care jocul în inventează, noi îl jucăm tot timpul între noi!

Conditii:

  • Minim 20 posturi pe forum.
  • Trebuie sa aveti cont de STEAM
  • Intri pe www.egaming.ro si postezi un comentariu la ce articol vrei tu. (NU poti folosi acelasi comentariu pe care l-ai folosit la un alt giveaway)
  • Raspunde la aceasta intrebare: "Cum se numeste achievement-ul care il primesti cand faci primul giveaway?"

Perioada de desfasurare
Model postare:

Nick forum:
Steam link: (Link-ul ce duce la profilul dvs, nu vreau sa vad SteamID-uri sau username)
Link Articol: (Aici puneti link-ul de la articolul la care ati comentat)
Nick blog: (Nick-ul pe care l-ati folosit atunci cand ati postat articolul)
Raspuns: (Raspunsul de la intrebarea de mai sus)


Castigatorul va fi postat in acest topic pe data de 27/01/2013 - 21:00
Castigatorul va fi determinat pe random.org: Fiecare post are un numar, acel numar este numarul tau norocos. (Exemplu: Eu postez al 10-lea post, numarul meu va fi 11, daca pe random.org numarul 11 este ales, atunci sunt castigator)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Scuzati de intarziere,dar se pare ca am avut o problema.

Cei 3 de mai sus sunt rugati sa-mi trimita PM cu confirmarea jocului.

//Se poate da T/C

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca ai castigat un joc, ai 24 de ore sa confirmi premiul prin a face un nou post

 

Va rog sa confirmati ca ati primit joc-ul si l-ati instalat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Confirm ca am primit jocul si l-am instalat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Confirm ca am primit jocul si l-am instalat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Confirm ca am primit jocul si l-am instalat

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...