Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

VladM

Eminem lanseaza album nou in vara

Recommended Posts

Eminem lanseaza album nou in vara

 

 

A fost confirmat oficial, rapperul revine pe piata muzicala cu un nou album din vara. Cel de-al optulea material de studio Eminem va fi lansat dupa ziua de 27 mai, desi o data clara nu a fost oferita inca.

eminem%202.jpg

Confirmarea a venit din partea presedintelui Shady Records, care a anuntat ca rapperul se afla deja de ceva vreme in studio si vine cu un nou disc. Mai mult, el este deja confirmat pentru cateva concerte in Europa in luna august si va incepe un turneu din toamna, deci mai mult ca sigur materialul va aparea pana atunci.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=j5-yKhDd64s

Nu am mai avut parte de un album Slim Shady din 2010 cand Recovery a vandut 600 de mii de copii in prima saptamana de la lansare. Titlul viitorului material nu a fost dezvaluit, dar se pare ca vom avea parte din nou de o reuniune cu Dr. Dre.

Eminem nu a lipsit din lumea muzicala total - a fost implicat in intreaga productie a noului material Skylar Grey si a aparut inclusiv pe single-ul Let Me Ride. Mai mult, apare si pe noul album 50 Cent, Steet King Immortal, album ce trebuia sa apara inca din 2011, iar featuringul pentru cel de-al doilea single a fost de-a dreptul genial - ascultati aici My Life.

Asteptati noul album Eminem? Credeti ca va fi din nou in top?

 

Sursa : Urban.Ro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Abia astept sa vedem cum va suna noile piese produse de Dr. Dre. Sincer sa fiu , albumul Recovery nu mi-a placut deloc. Cel mai bun album Eminem ramane ¨The Eminem Show¨ , parerea mea.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...