Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

quZt

Dr Zeus ft Shortie & Hannah Kumari - Bilal Saeed - 12 Saal Remix

Recommended Posts

14t371g.jpg


 


Dr Zeus ft Shortie & Hannah Kumari - Bilal Saeed - 12 Saal Remix.



Biografie: Este o melodie care a aparut in anul 2011, mai exact la data de 29 Septembrie.O melodie frumoasa cu care DR Zeus si Hannah se mandresc deoarece este o melodie cu un succes cat de cat ridicat.Ascultati-o pentru ca merita.


Share this post


Link to post
Share on other sites

Imi place melodia :X

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce nas are ala , zici ca-i Tonciu =)) Niciodata n-am putut sa suport muzica si filmele indiene. Totusi partea de la 01:15 - 01:38 suna bine , are flow nigga ala :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce nas are ala , zici ca-i Tonciu =)) Niciodata n-am putut sa suport muzica si filmele indiene. Totusi partea de la 01:15 - 01:38 suna bine , are flow nigga ala :)

 

Ce conteaza defectele omului daca produce o muzica de calitate. De unde si pana unde este o melodie "indiana"?

Dupa parerea mea, este o melodie foarte reusita care este placuta auzului.(depinde si de preferinte)

Share this post


Link to post
Share on other sites

De unde si pana unde este o melodie "indiana"?

 

:)) Nici tu nu stii ce postezi. Bilal Saeed & Dr. Zeus fac un gen de muzica numit bhangra. Muzica bhangra isi are originile din INDIA si Pakistan. Vad ca ai umplut sectiunea ¨Hip-Hop¨ cu toate mizeriile astea orientale , felicitari !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca pentru tine melodiile acestea sunt cum le-ai numit tu, imi imaginez ce poti sa asculti. ( In special ma refer la "muzica romaneasca", probabil esti un impatimit al acesteia, patriot convins :D)

Imi cer scuze, intr-adevar DR.Zeus face parte din India si acest gen de muzica se trage spre partea aceea.

In legatura cu melodia, in acest topic nu se intra doar ca sa-i faci un "portret fizic" solistului, ci sa-ti dai cu parerea despre stilul sau de muzica si despre melodia respectiva in general. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...