Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

quZt

Un fotbalist de 50mil$ a fost la un pas sa isi incheie cariera

Recommended Posts

PSG a castigat meciul de astazi, din Ligue 1, disputat in fata celor de la Nancy, scor 2-1, la capatul unui meci plin de evenimente. Dupa ce Nancy a deschis scorul si Ibrahimovich a facut un gest superb de fair play chiar daca echipa sa era condusa, pentru ca mai apoi sa intoarca meciul de unul singur, colegul sau Lucas Moura a avut parte de un moment de cosmar.

 

Fotbalistul cumparat pe 50 de milioane de euro de la Sao Paolo a fost atacat brutal de un adversar, care a fost la un pas sa ii incheie cariera de fotbalist. Moura a fost imediat schimbat de Carlo Ancelotii, insa medicii nu s-au pronuntat inca.

 

video-imagini-horror-de-la-meciul-lui-ps

Sursa: sport.ro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu unu zic ca nu mai joaca sezonu asta  , e ceva asemanator cu accidentarea      jucatorului de la arsenal prin 2007 numi vine  numele acm :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Clar n-o sa mai joace sezonu` acesta . Si da, e o accidentare asemanatoare cu cea a lui Eduardo . Mi se face pielea de gaina cand ma uit la accidentarile de genul acesta :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu stiu daca este chiar fractura deschisa cum a fost la Eduardo. Depinde foarte mult si de mobilitatea articulatiilor jucatorilor la astfel de intrari. E posibil sa aiba doar o entorsa sau Doamne fereste, sa fie chiar fractura. Eu sper sa fie bine, sa revina cat mai curand pentru ca este un fotbalist care pe mine unul, chiar ma incanta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cum sa intri in halul ala? Trebuie intai sa te gandesti cand intri asa. Eduardo a avut fractura deschisa,Moura are un alt fel de fractura.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...