Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Yamaha

eG TV - Anuntul [2013]

Recommended Posts

  • Titlu oficial: Anuntul [2013]

  • Data lansării:17/03/2013

Gen: Tristete

Durată: 2:54

Scurtă prezentare: Un anunt important in factiunea LCN.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos si emotionant. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felicitari..

 

Sincer as fi vazut rostul acestui film daca Nagato chiar renunta.

Nu mi se pare un film care sa aiba o actiune....

 

N-am prea inteles ce-ai vrut sa faci :D .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nici eu, a fost ceva pe moment.. :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos videoul, mi-a placut ca mi-ai pus si mie o replica :)).

Nu stiu dc ma mai intrebati daca NagatO renunta daca scrie MARE SA NU VA SPERIATI CA NU RENUNTA.

Like din partea mea

@Laurr: Ce , e rau daca face un video pe tema asta?Nu te teme , cand o sa renunte NagatO o sa se faca un video sau un slideshow cu multe imagini ,deoarece in LCN am avut multe clipe frumoase petrecute impreuna :)).Ce bucurie era pe capu vostru sa renunte NagatO :)) in sfarsit ati putea lua un turf  , doua acolo :)).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos videoul, mi-a placut ca mi-ai pus si mie o replica :)).

Nu stiu dc ma mai intrebati daca NagatO renunta daca scrie MARE SA NU VA SPERIATI CA NU RENUNTA.

Like din partea mea

@Laurr: Ce , e rau daca face un video pe tema asta?Nu te teme , cand o sa renunte NagatO o sa se faca un video sau un slideshow cu multe imagini ,deoarece in LCN am avut multe clipe frumoase petrecute impreuna :)).Ce bucurie era pe capu vostru sa renunte NagatO :)) in sfarsit ati putea lua un turf  , doua acolo :)).

Eu cred ca ai probleme :)

 

 

Si care e tema pana la urma? care e chestia interesanta? te ia cineva cu limuzina si te duce altundeva pentru a face un anunt....

Ideea a fost buna, putea fi dezvoltata mult mai mult.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un videoclip frumos , ce pot sa zic ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bai sincer , a iesit superb. Asta chiar ti-a iesit de minume. Felicitari frate . :heart:

Share this post


Link to post
Share on other sites

N-a iesit =)), stiu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumoss, a iesit ok video mai asteptam sa cooperam cu tine si la alte filme te-ai descurcat bine ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu cred ca ai vrut sa vezi cum editezi in sony vegas, asa-i?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dupa pararea mea a iesit un video foarte frumos, nu ii mai sariti toti in cap lui YamaHa ca nu stiu ce, cum a spus si el, a fost ceva pe moment, am vrut sa organizam ceva mai mult si cu voi cei din Yakuza, dar din pacate nu s-a putut asa ca a postat ce am reusit sa facem.YamaHa, felicitari, stiu ca esti incepator dar daca excerezi veri reusi si mai multe si mai frumoase.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumesc frumos NagatO, nu imi pun mintea cu ei.Cat despre film,pot sa spun ca nu am avut foarte multe idei ca sa pot sa ajung la un rezultat, cand am facut acest film , pe server era doar un singur Yakuza care si ala era AFK. Pentru acest film aveam nevoie si de Yakuza , dar nu prea mai exista. Va multumesc oricum pentru ca ma sprijiniti si imi da-ti mai multa incredere in mine , promit ca in urmatorul film o sa fac ceva frumos , care sa-i convinga pe toti. Respect !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Destul de frumos pacat ca nu e multa actiune.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...