Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

chr1ss21

eG TV - Visatorul

Recommended Posts

Titlu oficial: Visatorul
Data lansarii: 30/03/2013
Gen: Actiune /Amuzament
Durata: 12:07 (minute)
Scurta prezentare: Povestea unui personaj care are impresia ca poate face orice face si in visele lui :D
 
 
 
Alte precizari:
Programe de editat: Virtual Dub, Sony Vegas movie studio
Programe folosite la filmat: Cam Hack 1.2 / Fraps 3.5.99
 
P.S Trebuie sa fiti atenti ca sa intelegeti unele faze...si sper sa va placa povestea personajului si filmul in general...Enjoy!! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Destul de interesant, dar e o totala lipsa de profesionalism te-ai filmat pe tine cu parkour mod ceea ce stiu ca este ilegal pe serverul. Nu vreau sa par hater dar mai bine il stergi pana ce nu vede un admin :)).

Oricum felicitari pentru munca depusa, am avut mici probleme la vizionarea clipului, nu imi incarca clipul si primeam acea eroare ca si cum as fi ramas fara net si nu pot face download de la youtube. Poate reusesti sa il reuploadezi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tin sa te felicit pentru acest videoclip. Mi-a placut foarte tare si chiar am ras la unele faze,extraordinar. Mult noroc in concurs , tine-o tot asa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Destul de interesant, dar e o totala lipsa de profesionalism te-ai filmat pe tine cu parkour mod ceea ce stiu ca este ilegal pe serverul. Nu vreau sa par hater dar mai bine il stergi pana ce nu vede un admin :)).

Oricum felicitari pentru munca depusa, am avut mici probleme la vizionarea clipului, nu imi incarca clipul si primeam acea eroare ca si cum as fi ramas fara net si nu pot face download de la youtube. Poate reusesti sa il reuploadezi.

Mda :)) mersi..dar nu ma supar daca vede vreun admin :P deoarece fiecare filmare de parkour a fost cu acordul adminilor si am fost urmarit de Robert212 si Radureleu 

 

 

 

Tin sa te felicit pentru acest videoclip. Mi-a placut foarte tare si chiar am ras la unele faze,extraordinar. Mult noroc in concurs , tine-o tot asa.

Mersi... sincer la filmul asta chiar imi este teama ca nu va fi chiar asa de inteles si nu cred ca vor fi multi carora sa le placa :-s 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte tare .. Mi-a placut ... Felicitari !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos Felicitari !!! LIKE !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte misto filmul mi-a placut ... poate va fi si partea a doua!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fain felicitari!

Share this post


Link to post
Share on other sites

foarte reusit, cand mai ai nevoie de mine ma anunti in joc :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Faaaaaaain! M-ai bine te gandeai la altceva in loc de Parkour,asta nu mi-a prea placut:-?? Dar totusi e reusit, nu o lua in nume de rau:*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Faaaaaaain! M-ai bine te gandeai la altceva in loc de Parkour,asta nu mi-a prea placut:-?? Dar totusi e reusit, nu o lua in nume de rau:*

Mersi :D nici mie nu mi-a placut faza cu parkour :)) dar la imaginatia mea nu am gasit alt motiv pentru care sa se arunce dupa casa :))

 

Prea tare :)) felicitari celor care ati participat :)

Mersi :D sper sa imi vina in minte si partea a 2-a :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

cica la ady : NINO NINO NINO!! :)))

 

Biddy: Ce fomist :O:):)))

ady:ai zic ceva ma ?:))))=))
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

foarte tare ba:)) Deci....ai fost foarte inspirit cu idea asta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos filmul mi-au placut fazele cu parkour

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tare ai laic de la mine ce-a mai tare faza o fost aia hai sati arat o scheme si cum zice florin cati dinti ti-ai spar =)))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos..

Share this post


Link to post
Share on other sites

era mai bine daca in loc sa zici :  NU da nenenea ca ma doare , mai bine ziceai nu da nenea ca am hepatita :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

era mai bine daca in loc sa zici :  NU da nenenea ca ma doare , mai bine ziceai nu da nenea ca am hepatita 21.gif)

Atunci nu stiam faza asta =)) dar faza cu "nu da nenea ca ma doare" e luat dintr-o faza adevarata cu un "Tzagan" care lua bataie de la un politist si se tot plangea "nu da nenea ca ma doare" :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...