Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

DaRkk

Scary Movie \/

Recommended Posts

-Poster: bukq69j.jpg

 

 



-Regia/Autori: Malcolm D. Lee.

 

 

-Roluri/Actori: Lindsay Lohan , Ashley Tisdale ,  Charlie Sheen , Heather Locklear

 

 

 

 

-Gen: Comedie.

-Data lansarii: 19.04.2013

-ScurtaPrezentare: Scary Movie V, cel mai recent film din binecunoscuta serie de parodii după filme horror, prezintă povestea cuplului Dan (Simon Rex) şi Jodi (Ashley Tisdale), căsătoriţi şi fericiţi, care însă încep să observe că odată cu sosirea acasă a bebeluşului lor Aiden încep să treacă prin nişte experienţe bizare. În scurt timp însă haosul se extinde şi în viaţa profesională a celor doi şi afectează atât cariera de dansatoare de balet a lui Jodi, cât şi pe cea de cercetător a lui Dan.

Astfel, cei  doi îşi dau seama că familia lor este urmărită de un demon  mişel. Tânărul cuplu, alături de o echipă de experţi şi de o serie întreagă de camere de luat vederi trebuie să găsească  o soluţie pentru a scăpa de „intrus” înainte de a fi prea târziu.

 

 

-Sursa: http://www.cinemagia.ro/filme/scary-movie-5-487851/

 

-Trailer: 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am sa va uit la film,chiar sunt curios sa vad cum este.Sper sa merite.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am vazut filmul iar ceea ce pot spune este ca sunt dezamagit.Au incercat sa faca ceva diferit fata de celalalte parti , o parodie dupa filmul horror "Mama" si dupa parerea mea nu prea le-a iesit. Au fost doar 2-3 faze la care chiar am ras..

Era mult mai funny cu "WAZZAPPP" :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asta e primu film Scary Movie pe care l-am vazut pe tot:)),mi-e mi s-a parut amuzant cat de cat,dar e de nota 8.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E amuzant cat de cat.Totusi sa muncit ceva le el.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sincer nu merita sa te uiti la el, este un film jalnic care nu are nici o treaba cu antecedentele filme din seria Scary Movie. Dar va las pe voi sa va uitati sa vedeti despre ce vorbesc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bai mie unu imi place cat de cat filmul, are si cateva parti de comedie. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

le-am vazut doar pe 1 2 3 4 dar pe 5 nu l-am vazut poate imi pastrez timp sa mai uit :D !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sincer sa va spun mie nu mi-a placut Seria "Scary Movie" am vazut acest film fiind ultimul din seria, va spun sincer ca m-am plictisit groaznic la el. Deci nu vi-l recomand

Share this post


Link to post
Share on other sites

WoW,scary movie 5 nu lam vazut pana acum dar am sa o fac,sa supun asa sunt fan al filmelor "Scary Movie",nu te poti abtine sa nu te uiti la el :))),e penal rau de tot razi in hohote!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am sa ma uit la el ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

O sa il incerc si eu, sper sa merite. :-?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din trailer , cat de cat pare interesant , azi am sa-l incerc ca tot e seara :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din cate comenturi am tot vazut si pe forum si pe filelist nu este de downloadat. Nici traileru nu prea ma 'incalzit' si mie ca daca il iau pierd timpul degeaba. Dar probabil ii voi da o incercare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am sa il iau sa ma uit si eu, un film foarte interesant, l-am vazut si pe 4 si a fost super :)).

Share this post


Link to post
Share on other sites

M-am uitat si eu la film si m-am cacat pe mine de ras :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm nu l-am vazut,dar am auzit ca nu e cine stie ce :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu este un film foarte reusit in comparatie cu primele, este adaptat dupa filmul Mama 2013 dar nu a fost nici o faza care sa ma dea pe spate.

Nu-l recomand, e pierdere de timp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

le-am vazut doar pe 1 2 3 4 dar pe 5 nu l-am vazut poate imi pastrez timp sa mai uit :D !

Si eu la fel , o sa ma uit cu mare placere la el si sper sa rad cu lacrimi =)) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...