Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

BeLikeGrey

[Respins][Propunere] BeLikeGrey

Recommended Posts

Nick: BeLikeGrey

Sugestie:  Eu propun ca serverul sa treaca pe modul Tekkit. Daca se poate sa se mentina orele jucate pentru a nu se pierde rankuri-le. Sa se baneze lucrurile valoroase si sa se poata crafta de la un anumit rank( multiplicatoarele, armurile quantum, etc.). Ca beneficii ar fi multitudinea de blocuri care exista pe Tekkit, fapt care va ajuta jucatorul sa creeze constructii impresionante si folositoare pentru apararea factiunii, spre exemplu. 

 

ASTEPT PRO / CONTRA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro . Ai mai multe avantaje pe Tekkit .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra . Eu cred ca jucatorii care vor tekkit au plecat demult iar cei care joaca aici vor sa ramana la modul acesta :D .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra . Eu cred ca jucatorii care vor tekkit au plecat demult iar cei care joaca aici vor sa ramana la modul acesta :D .

 

 

 Gandestete ca multi jucatori deja au ramas fara idei de constructii..... Iar pe modul Tekkit posibilitatea constructiilor fie ele ferme sau constructi de distractie sunt infinite, iti trebuie doar imaginatie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra. Poate Tekkitul are mai multe , dar Bukkit este mult mai frumos si clasic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sunt prea putine persoane ce cunosc minecraft simplu, ce sa mai zic de tekkit unde ai spe'mii de retete de craftat, numarul de jucatori nu justifica finantarea unui server de tekkit. Chiar daca printr-o minune se decide sa facem tekkit, in cel mai rau caz vom folosit FTB, mult mai stabil si bine organizat. Din ce vad acum, tekkit se bazeza mai mult pe galacticcraft decat pe masinari. (gen gregtech)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...