Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

stefan94

Nicole Cherry - Memories ( official video )

Recommended Posts

Numele melodiei : Memories
Cantaretii : Nicole Cherry
Link melodie : 


Cateva detalii despre melodie : O melodie foarte frumoasa.
Video :

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imi place maxim fata , cred ca e prima romanca care sa o vad ca are acel "jama-flow" original , canta reghe si o face foarte bine , acum e inca o pustoaica , dar peste 2,3 ani cand se mai maturizeaza , chiar cred ca o sa ajunga prin Top-uri , si nu numai cele romanesti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imi place maxim fata , cred ca e prima romanca care sa o vad ca are acel "jama-flow" original , canta reghe si o face foarte bine , acum e inca o pustoaica , dar peste 2,3 ani cand se mai maturizeaza , chiar cred ca o sa ajunga prin Top-uri , si nu numai cele romanesti.

Eu din cate am inteles,si sper sa nu ma insel,are sanse mari sa intre in Top-uri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Canta superb. Am ascultat-o prima oara la Radio, toata lumea era panicata gen ca este mica si canta superb. Parerea mea este ca Inna, Antonia, Ruby si Alexandra Stan (cu tot cu bataia pe care a luat-o), o sa fie inlocuite de Nicole Cherry si alte tinere talente.

Imi place maxim fata , cred ca e prima romanca care sa o vad ca are acel "jama-flow" original , canta reghe si o face foarte bine , acum e inca o pustoaica , dar peste 2,3 ani cand se mai maturizeaza , chiar cred ca o sa ajunga prin Top-uri , si nu numai cele romanesti.

 

Nu peste 2,3 ani, eu cred ca o sa intre in Top-uri destul de curand. Poate nu in cele romanesti, dar in afara sigur, pentru ca intotdeauna ce e bun este apreciat afara si in Romania aruncat la gunoi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Canta superb. Am ascultat-o prima oara la Radio, toata lumea era panicata gen ca este mica si canta superb. Parerea mea este ca Inna, Antonia, Ruby si Alexandra Stan (cu tot cu bataia pe care a luat-o), o sa fie inlocuite de Nicole Cherry si alte tinere talente.

 

Nu peste 2,3 ani, eu cred ca o sa intre in Top-uri destul de curand. Poate nu in cele romanesti, dar in afara sigur, pentru ca intotdeauna ce e bun este apreciat afara si in Romania aruncat la gunoi.

Muzica reghe este foarte mult axata pe experienta din viata , la 17,18 ani nu stiu ce experienta in viata are , adica in special Americanii nu o sa ridice asa usor pe cineva din domeniul asta fara a fi mult mai matura si trecuta prin viata , dar oricum , mie imi place stilul ei si mai devreme sau mai tarziu tot o sa se impuna.

Am auzit-o o data la Radio21 iar apoi la Rai'Da'Buni si mi s-a parut chiar foarte tare :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...