Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Apolodor

[Acceptat][SUGESTIE]Apolodor

Recommended Posts

nick:Apolodor

 

sugestie:as vrea sa puneti iar joburile unice ca nu mai sunt si atunci erau buguite...si n-ar strica daca ati pune si arena sg (survival games) si inca un rank care la 1200ore sa promovezi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro pentru Survival Games

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rank-urile sunt destule si bune, nu vad ce rost are inca unu in plus.

Sistemul de Job-uri a fost scos din motive tehnice, cand se vor rezolva sunt convins ca George o sa il bage inapoi.

Despre arena, ce sa spun, aveti deja 2 pe care vad ca nu le folositi, dar sa zicem ca e o idee cat de cat buna.

 

Salut.

Share this post


Link to post
Share on other sites

si ma intreb cat mai dureaza ??? ca astept de foarte foarte mult timp...sa puna joburile unice inapoi

Share this post


Link to post
Share on other sites
 
27.05.2013 - Versiune 2.3
  • Adaugata protectie PVP pentru 12 ore pentru jucatori noi - Regula ce interzice atacarea celor cu rank de NEW nu mai este valida
  • Adaugata comanda /vote - Primiti link-ul cu lista ce contine site-urile unde puteti vota. Dati click pe link si pagina se va deschide
  • Zombii pot sparge usi acum
  • In nether protectiile nu au niciun efect [Nether-ul a fost resetat]
  • Server-ul va sterge fisierele cu jucatori ce au peste 20 de zile de la ultima logare
  • Cuburile de la cei inactivi vor disparea acum, nu vor deveni doar inactive
  • Job-urile au fost dezactivate momentan (faceau 6.000 queries pe secunda) - Pe aceasta perioada, daca votati server-ul de minecraft primiti 5 iron + 1.000
  • Aproximativ 90% din server a fost tradus in Romana.
  • Anumite optimizari pentru a reduce lag-ul
  • Schimbat filtru de spam in asa fel incat un user nu poate trimite acelasi mesaj consecutiv
  • Server-ul se restarteaza automat in fiecare zi la 04:00 (Primiti mesaje la 30 / 15 / 5 / 1 minut)
  • Se face un backup automat in fiecare zi la 03:15 (Cel mai probail va fi putin lag)
  • Rezolvata problema unde va spawnati uneori pe cladirea principala cand executati /spawn

 

 

 

Cand se va gasi o solutie o sa fiti anuntati. Pana atunci puteti vota serverul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

waSa , prima arena PVP , e functionala si ne batem la ea , dar spleef-ul nu functioneaza. Am incercat foarte mult sa joc spleef cu mai multi si nu am reusit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

am incercat si eu dar imi spunea un player ca trebuie sa fim 6 ready...dar arena pvp merge

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vor fi implementate cand ne vom muta pe 1.6 .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...