Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

KeLLy

Elis Armeanca - Eu sunt ca un briliant

Recommended Posts

Numele melodiei : Eu sunt ca un briliant
Cantaretii : Elis Armeanca
Link melodie : 


Cateva detalii despre melodie : O melodie foarte foarteee frumoasa !
Video :

Share this post


Link to post
Share on other sites

Parerea mea? melodia asta vorbesc la ea pentru ca fost care mi-a atras atentia ca a aparut acolo la ultimele postate...

Mi se pare de rahat sa promovezi subcultura si sa pui melodii de "bani" "valoare" "shukarime" "femei"' samd .. las-o dracu, fa ceva cu sectiunea asta si termina cu "M@N3L3L3" astea si posteaza muzica buna.. sincer eu nu mai trec prin sectiunea asta din cauza asta..nu suport sa vad unele melodii de rahat langa multe melodii bune care sunt pe aici.. deci, sper sa nu te superi ca suntem prieteni (din ce stiam) dar mi se pare de rahat! Schimba atitudinea asta, schimba melodiile.. spor, stima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

cia may smekhera mel0dye din kat am askultath. 

R3sp3kttt KeLLy !

Esty mAr3 B@R0$$@N !

 

 

 

 

 

 

 

Trolled!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Parerea mea? melodia asta vorbesc la ea pentru ca fost care mi-a atras atentia ca a aparut acolo la ultimele postate...

Mi se pare de rahat sa promovezi subcultura si sa pui melodii de "bani" "valoare" "shukarime" "femei"' samd .. las-o dracu, fa ceva cu sectiunea asta si termina cu "M@N3L3L3" astea si posteaza muzica buna.. sincer eu nu mai trec prin sectiunea asta din cauza asta..nu suport sa vad unele melodii de rahat langa multe melodii bune care sunt pe aici.. deci, sper sa nu te superi ca suntem prieteni (din ce stiam) dar mi se pare de rahat! Schimba atitudinea asta, schimba melodiile.. spor, stima.

 

Nu este nimeni obligat sa asculte melodiile astea. Aveti fiecare sectiune dedicata pe genul melodiilor, aveti ocazia sa intrati acolo si sa ascultati ce vreti. Aici, am / au (nr - membrii) voie sa posteze ce melodie doresc, fie ca e manea, fie ca e rock, nu ma intereseaza atata timp cat imi respecta regulamentul.

Chiar la o saptamana dupa ce am primit moderatorul, eu am avut o discutie pe tema asta cu cineva mai mare ca mine, din stafful forumului eGaming, care arata cam asa : 

 

Eu : Va deranjeaza cumva daca sunt promovate manele la sectiunea diverse ? Vad ca pe unii membrii care urasc din toata inima manelele, ii deranjeaza. Macar un sfert din membrii comunitatii asculta manele, asta inseamna ca trebuie sa-i extermin din aceasta sectiune ? Parerea mea este ca nu, acum spuneti voi ce parere aveti.

 

El (nu conteaza numele) : Este un tip de muzica, deci nu vad problema sa fie postate, nu imi plac discriminarile.

 

@Legendar : De data asta primesti un avertisment. Daca mai postezi o singura data pe sectiunea asta, in bataie de joc, o sa fii sanctionat. Nu este obligat nimeni sa-ti descifreze tie hieroglifele. Scrie corect pe limba romana.

 

PS: Da, suntem prieteni si o sa fim, doar ca n-are nici o legatura discutia asta cu prietenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sigur George_Mihai a spus ca nu ii plac discriminarile. :))) Cat despre melodie, bunoace tipele din video iar asta care canta nu este deloc diferit fata de restu din industria manelelor ' bine bine bine x10 ' ' eu sunt si am o viata de mafiot mafiot mafiot x10 ' Ce sa zic ascult manele ( rar ) dar asta nu imi prea place.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumoasa melodia si videoclipul imi place mult :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...