Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Marci

"Prinţului" Cristea la Steaua pentru 2 ani

Recommended Posts

cristea.jpg?width=815

 

Plecat de la Petrolul, Adrian Cristea a semnat cu Steaua. Ana Maria Prodan a confirmat mutarea: "E jucătorul Stelei pentru doi ani"
 

"Pot să vă spun că este jucătorul Stelei pe doi ani, ne-am chinuit de azi dimineaţă să îl rezolvăm. Am stat de vorbă cu patronul Stelei de azi dimineaţă, şi-a sacrificat toate cartelele pentru a face acest transfer. Cristea va fi al Stelei pentru doi ani", a declarat Ana Maria Prodan.

Becali a rezolvat transferul din închisoare: "Cristea nu a vrut să vorbească decât cu el"

"Cristea e un jucător mare, toţi jucătorii mari sunt capricioşi. A discutat direct cu Gigi Becali. Am reuşit să punem totul la punct. Gigi Becali a reuşit acest transfer şi în următoarea săptămână nu va mai vorbi cu familia lui, şi-a consumat cartela. Cristea nu a vrut să vorbească decât cu Gigi Becali", a mai spus impresara.

Ana Maria Prodan: "E ultimul tren al lui Cristea"

"E ultimul lui tren şi el ştie lucrul ăsta. Cristea poate să plece de la Steaua pentru ultimul lui contract mare, în străinătate. A renunţat la toţi banii ca să plece de la Petrolul", a mai spus Prodan.

 

Sursa: www.prosport.ro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cristea la Steaua? Nu credeam ca acest transfer se va realiza.Oricum este un jucator extraordinar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cristea la Steaua? Nu credeam ca acest transfer se va realiza.Oricum este un jucator extraordinar.

 

Gandesti ce scrii ?

 

Bine ca s'a dus la steaua =))))) 

Petrolul l'a dat afara , iti dai seama ce bun era , Felicitari stelei pentru noul " Cristiano Ronaldo" . Dupa parerea mea Cristea s'a dus din fotbal , la fel ca Mutu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cristea este un jucator bun, dar nu este de steaua tinand cont de concurenta din linia mediana.

Chipciu - accidentat

Tanase, Stanciu, Iancu, Popa, Radut.. nu stiu sigur daca am mai uitat pe careva :)).. dar totusi, unde sa aiba loc ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

M-a mirat acest transfer al lui Cristea la Steaua, pentru ca el era un dinamovist "inrait". La Petrolul nici nu prea a jucat, la Standard ce sa mai zic a jucat cateva meciuri si l-au trimis inapoi la Petrolul. Acum 2-3 ani, Cristea era un jucator bun, nu zic ca acum nu ar mai putea sa joace bine, poate Reghe reuseste minunea asta. Totul e posibil.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...