Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Zimmer

[Propunere]Minecraft 1.6.2

Recommended Posts

Nick:Zimmer
Sugestie: Odata cu schimbarea versiunii de Minecraft 1.6.2 as propune un wipe,deoarece pe srv sunt anumite buguri care usureaza munca jucatorilor,srv a devenit unul creative,daca nu dati wipe,jucatori vor ramane cu resursele facut prin multiplicare,Se abuzeaza de buguri.. Srv-ul va deveni plictisitor cand ai totul la indemana,Bugurile le voi da in Privat Lui George,deoarece nu vreau ca jucatori sa ma ia de rau.

 

As propune ca odata cu noua versiune de Minecraft 1.6.2 sa schimbam si noi spawnul cu unul mai Epic cv mai tare,cv care sa faca srv-ul mai interesant,Ca un Link de inceput as propune acest Spawn :

   Sper sa nu fie o reclama la cv,mi sa parut interesant spawnul,arata epic.

In spawn  sa se desfasoare toata actiunea,de la shop pana la la ultimul warp,daca nu este destul spatiu poate vine cineva cu un alt spawn dar sa nu fie SF.

 

Ar fi fain daca pe noua versiune Ar fi si Plugin cu Islan(SkyBlock) ar face srv-ul mai activ,uni se plictisesc numai pe word,

 

Inplementarea Joburilor,am observat ca jucatori noi pe srv ma tot intreaba prin privat cum fac bani...da nu ma intreaba numai pe mn,intreaba si pe chatul public,si cred ca ii intreaba si pe alti jucatori.

 

O alta propunere ar fi ca sa se implementeze mina VIP care sa contina metalele pretioase de pe srv,cum ar fi Diamantul,Emeralul,Aurul,Redstone,Lapis,Cu aceasta propunere sar marii numarul de donatii..Momentan pe Noua Versiune De Minecraft 1.6.2 nu este Nodus si nici X-ray deoarece este o versiune Cracked versiune originala se cumpara si nu cred ca se poate folosi nodus sau x-rau deoarece nu se gaseste folderul .minecraft.Deci metalele sunt greu de procurat.Mina se poate reseta odata la 1 ora.

 

 

Daca cineva are video,sau poze cu un alt spawn epic,cv de genu castele,orase,sate poate pune un link mai jos.

 

Va Multumesc pt intelegere :D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO, dar daca te uitai atent, observai ca a fost propusa chestia asta si de AlexuuBTRO. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

HeRo am observat,dar alexuu a propus doar wipe 22.gif eu am mai propuso incodata poate aja se poate lua in considerare..22.gif

 

Si app Multumesc pt Pro

Share this post


Link to post
Share on other sites

cu schimbarea spawnului si alea pro. la wipe contra- mi-e lene sa ma apuc din nou de toate :|

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wipe la server:

A mai fost postat. Daca vreti sa va exprimati opinia: http://forum.egaming.ro/topic/150521-propunere-server-update/

 

In legatura cu schimbarea spawn-ului. E mult de munca pentru niste spawn-uria ca in acele video-uri. Iar mie mi se pare destul de frumos si cel actual. Deci: Respins.

SkyBlock - Respins.

Mina VIP - Respins.

 

Lock.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...