Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

AlexuBTRO

[Propunere] Server update

Recommended Posts

Nick: Alexuu
Sugestie:  Odata cu updatarea serverului la 1.6.2 sa se dea si wipe . De ce?  Deoarece majoraitatea playerilor folosesc hack-uri si multiplica iteme. M-am saturat ca noi , cei care suntem mai vechi pe server sa ne chinuim sa strangem diamante si dupa aceea sa apara cineva facand event aruncand stackuri de cuburi de diamant si emerald la spawn.... Odata cu acest server update & wipe nu se va mai putea folosi hack-ul ceva timp deoarece nu exista , iar cand va aparea sa se introduca o protectie anti-nodus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO!

Recunosc ca si tu, chiar si eu de asemenea, am folosit bugul cu multiplicarea cartilor.

Propun sa se dea un wipe, si ar mai fii un motiv:

- O noua sansa pentru toti playerii noi sa calce pe un loc neexplorat.

- O sansa sa putem gasii cai.

Inca o data: UN MARE PRO!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca exista asemenea hack,sunt PRO

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO

Share this post


Link to post
Share on other sites

contra : nu vreau sa ma apuc din nou de ce am facut. spre ex. antwan care chiar a muncit. daca s-ar da wipe.......eu sunt contra

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu as fi deacord cu un wipe la mapa, iteme si bani. Singurele contructii de care chiar imi pare rau sunt a lui maieRR si Bardas la care au muncit mult, in rest nu mi se pare nimic "WOW".

 

Deci din partea mea ai: PRO.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baieti , credeti ca nu mai puteti reface ? Doar incercati :P . Mie nu imi convine ca toata lumea multiplica itemele , avand stackuri intregi de ce vor ei.... Ar fi un bine chiar daca s-ar sterge unele lucruri. Ar fi excelent va zic eu. NU ar mai exista new cu tot felul de iteme bune din prima. Cat despre cei care au mult pe server propun sa se primeasca iteme in functie de rankul lor , incepand de la popu lar . Popu lar : 10 diamante ... PRO : 15 diamante o armura de iron... Expert : 25 diamante , armura iron , unelte iron si tot asa , iar la Legend sa se dea inapoi oul de dragon.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ba terminati cu wipele vostru drq,daca  aveam 1 -2 ani decand jucam pe o mapa mai ziceam..dar avem doar cateva luni.

Eu sincer,ma las de server daca se da wipe,pt ca am muncit prea mult ca sa pierd acu tot.

Cine vrea sa vada ce am muncit,sa ma contacteze in joc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ba terminati cu wipele vostru drq,daca aveam 1 -2 ani decand jucam pe o mapa mai ziceam..dar avem doar cateva luni.

Eu sincer,ma las de server daca se da wipe,pt ca am muncit prea mult ca sa pierd acu tot.

Cine vrea sa vada ce am muncit,sa ma contacteze in joc

Vr eu. Uite ca intru acm. Nsh daca esti on

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO pentru wipe.Așa ar fi o mapă mai frumoasă,fără găuri pe la spawn.Cu stimă,mult respectatul jucător,Bikini. =]] Oricum PRO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce ziceti,ca odata cu wipe sa se schimbe si spawnul!! 

Cu unu ca asta!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce ziceti,ca odata cu wipe sa se schimbe si spawnul!! 

Cu unu ca asta!!

Contra.

Sunt multe lucruri frumoase la acest server, si in acelasi timp si semnificative, lucruri care vor aduce nostalgie.

Si lucruri care vor trebuii iar construite.

De ex.: Locul cu informatii.

Va lua ceva timp sa-l refaca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hero Spawnul ala e plictisitor, acel spawn are deja locuri special amenajate pentru warpuri....Nu cred ca va lua mult sa faca wap tutorial :|

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok.

Atunci PRO si pentru a doua sugestie. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

dar daca ma uit mai bine mapa este pentru hunger games. dar puteti scoate pozitiile jucatorilor de pe mapa :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E faina Bikini :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO pentru wipe.Dar la cei cu rank-uri mari,ca de exemplu: expert,veteran,si legend sa li se dea cuburi de diamant!

 

expert: 1 cub

veteran:2 cuburi

legend: 3 cuburi

 

Pentru ca ei au muncit cel mai mult pe server si cred ca ar merita sa primeasca astfel de iteme atunci cand se schimba mapa!! 1.gif

 

Votati prin coment sau prin ''like this'' 1.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO pentru wipe.Dar la cei cu rank-uri mari,ca de exemplu: expert,veteran,si legend sa li se dea cuburi de diamant!

 

expert: 1 cub

veteran:2 cuburi

legend: 3 cuburi

 

Pentru ca ei au muncit cel mai mult pe server si cred ca ar merita sa primeasca astfel de iteme atunci cand se schimba mapa!! 1.gif

 

Votati prin coment sau prin ''like this'' 1.gif

PRO, chiar daca nu apuc rangu' asta. :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu sunt vip,credk imi da inapoi cele 4 protectii emerald si 4 protectie diamant si cele 5 sponge :D:D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu sunt vip,credk imi da inapoi cele 4 protectii emerald si 4 protectie diamant si cele 5 sponge 4.gif:D 

Intrebarea e daca-ti mai da VIP inapoi. =]]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Intrebarea e daca-ti mai da VIP inapoi. =]]

 

 

Buna asta =)) e.. ii da ma vip :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

MAma mama cata agitatie ...pai daca se reseteaza mapa mai bine sa nu stearga conturile si bani!!!

PAi ce naiba m-am chinuit sa imi strang bani si sterge ? wtf ..itemele dale incolo ca se face rost ..macar banii sa avem ca sa putem cumpara de la shop

 

- Am muncit 3 luni de zile la oras si destul la spawnul nou ...asadaca se reseteaza fac altu ..mai bun decat vechiul . asta e

 

- MOshu a zis ca nu va schimba harta dar daca noi vrem revolutiee, revolutie sa fie ...dar canditiva ca harta nu a ajuns la stagiul de resetare .

-MAi bine sa mai bage 2-3 admini foarte aactivi care pot controla non-stop playerii de hack-uri . ca nu e greu sa te duci la x=y sa vezi ce cehsturi are sau sa verifici ce inventar are :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...