Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

BioH

Mc BioH feat Kraysser-ul MC - Au trecut anii

Recommended Posts

Mc BioH feat Kraysser-ul MC - Au trecut anii 


 


 


http://www.youtube.com/watch?v=t5C8eH9NhPk&feature=youtu.be


 


 


Nume : Mc BioH / Kraysser-ul MC 

Text / Voce : BioH / Kraysser-ul MC

Mix / Master : Kraysser-ul MC



Share this post


Link to post
Share on other sites

Bleah... nu inteleg ce vrei sa transmiti, nu cred ca multi gasesc interesant faptul ca un copil la 15 ani "canta" despre tras, baut si futut.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Scuze ca zic , dar asta nu e melodie frate , ascultati Darie - Viata si ziceti-mi ce se leaga ;)

 

@ Ca sa canti despre ceva prima oara trebuie sa treci prin ele  si atunci o sa canti bine cu adevarat .

 

Exemplu: Fumeaza 1Gram de Marijuana sau ce poti face rost si dupa canta intr-o melodie tot ce-ai simtit si atunci va iesii bine , nu sa canti despre ceva ce nu ai simtit ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bleah... nu inteleg ce vrei sa transmiti, nu cred ca multi gasesc interesant faptul ca un copil la 15 ani "canta" despre tras, baut si futut.

Cand ai dreptate,ai...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Scuze ca zic , dar asta nu e melodie frate , ascultati Darie - Viata si ziceti-mi ce se leaga 3.gif

 

@ Ca sa canti despre ceva prima oara trebuie sa treci prin ele  si atunci o sa canti bine cu adevarat .

 

Exemplu: Fumeaza 1Gram de Marijuana sau ce poti face rost si dupa canta intr-o melodie tot ce-ai simtit si atunci va iesii bine , nu sa canti despre ceva ce nu ai simtit 3.gif

Cred ca tu nu stiii ce vorbesti, nu ? 

 

Bleah... nu inteleg ce vrei sa transmiti, nu cred ca multi gasesc interesant faptul ca un copil la 15 ani "canta" despre tras, baut si futut.

Tu esti fix o pi2@  in viata asta ,  Am cantat/am scris ce am simtit eu pe moment , tu daca dai 2 versuri esti mort, Pace. bafta , mersi pt dislike 3.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Melodia e ok , nu-s critic muzical. Doar regizor. Ceea ce tre sa inteleaga domnu Jokeru e ca nu poti critica ceva ce nu poti intelege ... Ca si cum eu m-as apuca sa-l critic pe Salam. Salam oricum e mort in subconstientul meu ...

 

Pe Lykke nici n-ar trebui sa-l mai bag in seama. Cum poti da unuia sfaturi sa se apuce de droguri ? =)) Am impresia ca vrei sa-l vezi pe Erader dupa gratii la fel ca Sisu. Iar DiNozzo e doar un dulau batran care latra si da dreptate la altii , nimic mai mult. Am impresia ca vad un film cu natarai aici ...

 

Frate Erader , nu mai lua in seama criticile. Lasa drogurile si pune mana si fa altceva mai bun ... Asculta multe albume rap strain , sa intelegi cultura , sa vezi de unde a inceput totu´. Si apoi poti sa compari (nu sa copii versuri). Fa-ti propriul stil , lucreaza la dictie , flow , punchline ... etc. Si nu va mai ganditi la bani pentru ca banii sunt ochii diavolului. Daca chiar iti place muzica asta , pune mana pe DEX , imbogateste-ti vocabularul si fa ceva mult mai tare , mai tare decat Eminem ... Si apoi o sa vezi cum toti dulaii astia batrani de pe forum o sa te linga undeva (hop si CNA-ul). 

 

Tre sa ne ajutam intre noi. Restu´ e dance , vorba lu Ryu. De criticat e foarte usor , pot si eu sa-mi bag sa--mi scot ceva (inspiratie) din mamele tuturor. Da´ faza e ca eu respect femeile. Inspiratia iti vine cand te rogi la Dumnezeu si esti pe patul de moarte ... Acum toti cei ce citesc randurile astea trebuie doar sa respira si sa rada. Sunteti cu sufletul la gura si eu sunt in spatele vostru. Va-ti dat seama cine sunt ? Da , sunt Diavolu´ =)) Glumeam doar ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Melodia e ok , nu-s critic muzical. Doar regizor. Ceea ce tre sa inteleaga domnu Jokeru e ca nu poti critica ceva ce nu poti intelege ... Ca si cum eu m-as apuca sa-l critic pe Salam. Salam oricum e mort in subconstientul meu ...

 

Pe Lykke nici n-ar trebui sa-l mai bag in seama. Cum poti da unuia sfaturi sa se apuce de droguri ? 24.gif Am impresia ca vrei sa-l vezi pe Erader dupa gratii la fel ca Sisu. Iar DiNozzo e doar un dulau batran care latra si da dreptate la altii , nimic mai mult. Am impresia ca vad un film cu natarai aici ...

 

Frate Erader , nu mai lua in seama criticile. Lasa drogurile si pune mana si fa altceva mai bun ... Asculta multe albume rap strain , sa intelegi cultura , sa vezi de unde a inceput totu´. Si apoi poti sa compari (nu sa copii versuri). Fa-ti propriul stil , lucreaza la dictie , flow , punchline ... etc. Si nu va mai ganditi la bani pentru ca banii sunt ochii diavolului. Daca chiar iti place muzica asta , pune mana pe DEX , imbogateste-ti vocabularul si fa ceva mult mai tare , mai tare decat Eminem ... Si apoi o sa vezi cum toti dulaii astia batrani de pe forum o sa te linga undeva (hop si CNA-ul). 

 

Tre sa ne ajutam intre noi. Restu´ e dance , vorba lu Ryu. De criticat e foarte usor , pot si eu sa-mi bag sa--mi scot ceva (inspiratie) din mamele tuturor. Da´ faza e ca eu respect femeile. Inspiratia iti vine cand te rogi la Dumnezeu si esti pe patul de moarte ... Acum toti cei ce citesc randurile astea trebuie doar sa respira si sa rada. Sunteti cu sufletul la gura si eu sunt in spatele vostru. Va-ti dat seama cine sunt ? Da , sunt Diavolu´ 24.gif Glumeam doar ...

Chiar crezi ca eu ii bag in seama frate? Eu ii ignor , sunt satul sa vad "prapaditi" dinastia care ma critica in fiecare zi , si a ajuns o obisnuinta pentru  mine sa ii las in soarta lor, daca ii pun sa scrie 2 versuri , pun 3 cuvinte aruncate acolo si din alea 3 cuvinte 2 sunt gresite ...

 

Multumesc pentru sfat , Eu cred ca de la prima piesa pana la aceasta este o schimbare de bine , zic eu. Sper ca pe urmatoarele materiale sa iasa ceva mai bine.

Multumesc pace ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lasa-te de cantat

Ok boss , asa o sa fac! Altceva?

 

Nu te uiti ca esti jalnic , tu ce faci cu viata ma "pisoi"?Te masturbezi toata ziua in fata pc'ului , si stai cu ochii beliti in samp . Iesi si impusca'te ! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ba eo in dus cant mai bine ,scz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ba eo in dus cant mai bine ,scz

Te tine ma-ta de coa*e si canti bine nu ?  Mars ma slobozule !

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...