Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

antisocial53

Misu - Obscur (Videoclip oficial)

Recommended Posts

 
 
Piesa extrasa de pe EP-ul " Misuleste Vol. I "
 
 
Text:/Voce: Misu
Mix/master: Vlad TZP ( Zeghe Production )
Regie/Montaj: Alex Stefan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumoasa melodia :) Felicitari,si mult succes in continuare

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toata lumea zice: ¨Foarte frumoasa piesa¨ ... Multi asculta , putini inteleg. Cel mai tare rapper de pe toata comunitatea asta ... Sanatate si numai bine. N-am unde sa te promovez , mi-am sters si contu de facebook , sunt sictirit de muzica asta. Uneori ma intreb daca chiar merita sa devii cunoscut. Toti vor vrea autografe si semnaturi ... Oricum spaniolii n-or sa intelega nimic dar esti pe filmul meu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felicitari!
Cand am vazut ca ai postat o melodie prima oara ma gandeam ca e Misu Foarfeca ( Chimie ) apoi mi-am dat seama ca e o melodie de a ta cand m-am uitat in commenturi si m-am gandit iar ca e un alt cacat ca si a altora de pe comunitate care cred ca fac rap insa m-am gandit totusi sa ii dau play si mi-am dat seama ca nu e chiar asa. Ti-a iesit foarte bine piesa, ai un flow bun si ai respectul meu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Melodia (topicul) o sa-l ai la pinned, ai numai pareri de nota 10 si te ajut cu o mica "promovare".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumesc pentru feedback-ul pozitiv. Misuleste vol. I apare la inceputul lui 2014 cu 7 "trackuri fara trac" .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cand apare coperta o sa fie si tracklistu'. Ce-as putea sa zic sigur e o colaborare cu Decku ca emcee si la productie Exile, BogaBeats, Astmatik, Esse, 1Altom. Nu cred ca ai auzit de multi din cei enumerati ca's underrated.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos , bravoo !

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...