Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Dinamo_Stefan

Transformers 4

Recommended Posts

2rr99x1.jpg

 

Regia / Autori: Michael_Bay.jpgMichael Bay
Actori: mark_wahlberg.jpgMark Wahlberg

Gen: Actiune
Data lansarii:  Iunie 2014
Sursa: Arhiva personala

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fără Shia LaBeouf e cam nasol.El era cel mai potrivit pentru acest rol.Nu cred că Mark Wahlberg se va ridica așteptărilor.

 

 

P.S.: Aici este sursa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Numa pe Mark Wahlberg l-ai pus la actori ba?Joaca cea mai draguta Nicola Peltz in filmul asta si tu nu zici de ea?:(Mi-s dezamagit

O sa fie mult mai tare filmul decat primele parti din cauza efectelor.sper xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cu efectele alea jalnice ( mai ales la 0:09 ) nu as da nici un ban sa il vad...pana si mario are grafica mai faina !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sincer sa fiu nu cred ca fie mai bun decat primele. De ce? Pentru ca primele 3 au o legatura, aceiasi actori..etc. Odata ce schimbi actorii filmul nu mai are farmec. Degeaba bagi tone de effecte daca schimbi actorii. Sunt multe filme de genul asta. Spre exemplu, ce ar fi fost Batman daca l-ar fi schimbat pe Christian Bale in partea 3? Si lista poate continua. Nu zic ca filmul va fi praf dar nici mai bun ca primele 3. Practic asta e un nou inceput, nu are legatura cu primele 3. Transformers a fost gandit ca o trilogie, asta e ceva gen v1.1 sau v2.0.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Transformers 4 nu mai are nici o legatura cu primele trei. Si vor mai urma si alte serii care vor mai castiga ceva banuti de pe urma primelor 3...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Transformers 4 nu mai are nici o legatura cu primele trei. Si vor mai urma si alte serii care vor mai castiga ceva banuti de pe urma primelor 3...

Și din cauza asta își pierde farmecul.Eu,sincer,am așteptat mult Transformers 4 doar să-l văd pe Shia LaBeouf,dar când colo,pauza.Îl bagă pe halterofilul de Mark.Măcar să-l fi păstrat pe Shia.Dar no,o să vedem atunci când se lansează ce poveste au mai născocit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fără Shia LaBeouf e cam nasol.El era cel mai potrivit pentru acest rol.Nu cred că Mark Wahlberg se va ridica așteptărilor.

 

 

P.S.: Aici este sursa.

Sunt de acord cu tine Stefane .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu cred ca o sa mai fie aceiasi treaba fara LaBeouf..

Share this post


Link to post
Share on other sites

A facut cum a facut si la Spider Man de a schimbat actoru la amazing :)) oricum pare interesant si pana la urma este transformars, toata colectia a fost super, si asta cred ca va fii lafel .

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...