Jump to content
Sign in to follow this  
Akim

Muzica PATRIOTICA !

Recommended Posts

Am decis sa fac acest topic pentru a atrage atentia voastra si pentru a va face sa va ganditi la ce a fost si ce este.

 

watch?v=Pwb-p1cmrVA

Maresalul de OTEL !

 

 

" Ion maresal roman ! Traiasca maresalul Antonescu , traiasca legiunea si capitanul ! "

 

 

" Cu siguranta un MARE EROU! Si-a pastrat demnitatea chiar si in fata plutonului de executie si a murit avand pe buze cuvantul ROMANIA! Dumnezeu sa-l odihneasca in pace! "

 

Traiasca Maresalul ANTONESCU, Traiasca ROMANIA ! , TRAIASCA LEGIUNEA SI CAPITANUL !

 

watch?v=8WynaHBMkbc

 

Traiasca Nationalismul, Traiasca Corneliu Zelea Codreanu !

 

do798x.jpg

 

Cel care a infiintat LEGIUNEA. Cel care a infiintat legiunea Arhanghelul Mihail urmand sa se numeasca GARDA DE FIER !

 

Desteptul de regele MIHAI, excrocul de regele MIHAI, cel pe care-l ridicam in slavi si-l pupam in fund (MassMedia) el a condus la arestarea lui Ion Antonescu, el a condus la procesul de condamnare la moarte. Un erou legionar sfarsiind executat din cauza unui excroc MONARH.

 

Romani fiti NATIONALISTI !

 

 

P.S. In fostul meu avatar aparea un comunist, un extremist de stanga, asa ca nu luati in seama avatarul, l-am pus pentru ca respect personajul respectiv pentru eroismul de care a dat dovada pentru tara lui. Viva la Revolucion !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ceva inteligent pe forum in sfarsit O_O wow

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ceva invetiv gg Akim!

Share this post


Link to post
Share on other sites

watch?v=9dkooCsq2Kc



lasa-ti va rog comenturi calumea, bazate pe ce a fost atunci, daca nu incercati sa intelegeti ce s-a intamplat si bagati la cap pentru ca e foarte important.


P.S. Pentru cultura voastra generala pentru ca de schimbat nu mai poate nimeni sa schimbe nimic ;) DEMOCRATIA a pus piciorul in ROMANIA. :D :D

watch?v=aVN0kYivUaY



Poa sa vina uniiunea sa distruga NATIUNEA !!!

Natiunea e STRABUNA , UNIUNEA e o MINCIUNA eu mereu am sa iubesc TRICOLORUL ROMANESC !!!


watch?v=zDlO1YTEcBc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cu siguranta printre cei mai mari romani ! Corneliu Zelea Codreanu si Ion Antonescu !

 

Traiasca Legiunea si Capitanul !

 

 

P.S. Serverul de samp lasa de dorit..va rog luati masuri in ceea ce priveste adminii si comportamentul celorlalti playeri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nota 10 Akim. Frumos, nu am cuvinte

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...