Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

alert

"Il Luce" dezminte trecerea fiului Răzvan la Dinamo: "Nu poate fi vorba"

Recommended Posts

VGR89Od.jpg

În ultimele zile au apărut mai multe zvonuri conform cărora s-ar pregăti debarcarea lui Flavius Stoican și înlocuirea lui cu un nume important din fotbalul românesc.

 

Chiar dacă Ionuț Negoiță ar avea răbdare cu tânărul antrenor până la finalul sezonului, Dumitru Dragomir spunea că cel mai probabil acesta va fi înlocuit după aceea cu Răzvan Lucescu(DETALII AICI).

 

Într-o intervenție telefonică avută în cadrul emisiunii "Fotbal Club", Mircea Lucescu a dezmințit această ipoteză. Antrenorul lui Șahtior consideră că fiul său nu se va întoarce prea curând în Liga 1.   

 

"Nu e plauzibilă o trecere a lui Răzvan la Dinamo. O să mai treacă ceva timp până Răzvan se va întoarce acasă. Eu cred că nu poate fi vorba acum. Nu l-am auzit vreun moment să vorbească despre așa ceva", a spus Il Luce, la Digi Sport 1. 

 

Răzvan Lucescu a rămas liber de contract după despărțirea de la începutul acestui an de formația din Qatar, El Jaish. 

 

În acest moment, Dinamo este pe locul 5 în Liga 1 și a pierdut primul meci din 2014, pe teren propriu, cu Viitorul (1-2 DETALII AICI).

 

Sursa : digisport.png 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...