Jump to content
Sign in to follow this  
Massacre

Metallica-Nothing else matters

Recommended Posts

watch?v=1lljBSQdlvY



Multi dintre voi cred ca stiti aceasta melodie..pe mine ma linisteste cand o ascult :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Scz dar nu am nik cu tine dar e Urata :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Scz dar nu am nik cu tine dar e Super Urata :P

Normal dak voi ascultati numai Guta si 50Cent :)...

 

P.S:am facut o mica greseala la titlul topicului: in loc de "Nothing" am scris "Mothing"..rog un moderator sa modifice..din M sa faca N..multumesc

Share this post


Link to post
Share on other sites
Normal dak voi ascultati numai Guta si 50Cent :)...

 

P.S:am facut o mica greseala la titlul topicului: in loc de "Nothing" am scris "Mothing"..rog un moderator sa modifice..din M sa faca N..multumesc

Nu ascult manele :P stai linistit .... ca nu-s MAnelar ca altii .. :) Pur si simplu nu imi place deloc Rockul !!

Imi place unpic melodia dar ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

watch?v=1lljBSQdlvY

 

Multi dintre cred ca stiti aceasta melodie..pe mine ma linisteste cand o ascult :)

Una dintre piesele de exceptie care au facut istorie :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Massacre daca la om nu ii place, nu trebuie sa ii zici tu ce sa asculte,daca el asculta manele si 50 cent sa asculte ,eu pot sa zic la fel "esti un rockar nebun,nu o lua ca o jignire" melodie este superba dar nu este genu meu sa o ascult.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Massacre daca la om nu ii place, nu trebuie sa ii zici tu ce sa asculte,daca el asculta manele si 50 cent sa asculte ,eu pot sa zic la fel "esti un rockar nebun,nu o lua ca o jignire" melodie este superba dar nu este genu meu sa o ascult.

Nu i-am zis ce sa asculte..am facut doar o remarca..si faza ca sunt rocker :)..nu o iau in nume de rau..oricum nu sunt rocker dar imi plac unele melodii

 

P.S:sper sa nu iasa cu cearta..sau warn..etc

Share this post


Link to post
Share on other sites

draguta.........insa parca mai mult prefer Within Temptation.........daca ati auzit de ei.........ii ador =))

Share this post


Link to post
Share on other sites

In materie de Rock, daca tot se poarta aceasta discutie aici...

Va-s putea sugera ceva...

Ascultati (cei interesati desigur) melodiile formatie Nightwish cea mai tare intalnita de mine pana acum...si cea mai tare melodie pentru mine este Planet Hell :hbd:

Puteti sa o ascultati de aici Nightwish - Planet Hell este cantata live la un concert...dar suna si mai rock varianta inregistrata (de pe album).

 

Sper sa nu exagerez, dar cei care vor cu adevarat sa asculte si sa aiba cateva piese, le pot lua de aici Download Nightwish mp3 .

 

Rock UP ^^

:));):hbd:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Una dintre piesele de exceptie care au facut istorie :)

 

 

Exact . Mult adevar in ceea ce ai zis.

Melodia este de exceptie , e frumoasa , si nu e stilul acela , HARD ROCK adica sa nu intelegi nimic din ea , seamna mai mult cu cei de la Bon Jovi , car tot cam asa erau , si deasemenea si eu aveau melodii de exceptie , in perioada lor de glorie . Acu nu vezi prea multi care sa asculte Bon Jovi .:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E super melodia :) nu vad ce nu va place la ea ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Massacre daca la om nu ii place, nu trebuie sa ii zici tu ce sa asculte,daca el asculta manele si 50 cent sa asculte ,eu pot sa zic la fel "esti un rockar nebun,nu o lua ca o jignire" melodie este superba dar nu este genu meu sa o ascult.

 

Exact ... e draguta melodia dar " Not my tipe " :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...