Jump to content
Sign in to follow this  
Hawkk

Server Warm-Up CS:GO

Recommended Posts

Salut, ma gandesc sa-mi iau un host de 22 sloturi pentru un server de DM FFA la CS:GO (Multi CFG , !knife si alte chestii), si sa-l bag pe comunitate. M-am cam saturat sa intru pe alte servere de DM sa-mi fac warm-up si sa fie full sau sa imi dea kick dupa cateva minute ca-mi trebuie VIP sau altceva. Majoritatea serverelor sunt cam tot timpul FULL deci comunitatea ar avea si un plus la cereri de SLOT , Admin sau altceva.

Daca ma puteti ajuta cu niste site-uri de host serioase si daca cineva s-ar oferi sa ma ajute sa configurez serveru cu ce am eu in  cap v-as fi profund recunoscator .

E cineva interesat ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deci tu vrei sa finantezi un server, iar altcineva sa l configureze? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca stie cineva sa ma ajute, cred ca am fost destul de explicit. Intre timp am gasit ceea ce voiam eu cu mici modificari. 

Ideea principala era daca v-ar interesa sa fac asta.

Edited by Hawkk

Share this post


Link to post
Share on other sites
17 hours ago, Hawkk said:

Daca stie cineva sa ma ajute, cred ca am fost destul de explicit. Intre timp am gasit ceea ce voiam eu cu mici modificari. 

Ideea principala era daca v-ar interesa sa fac asta.

DIscutam detaliile in PM!

 

Pending.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 11/5/2018 at 9:15 PM, Hawkk said:

Daca stie cineva sa ma ajute, cred ca am fost destul de explicit. Intre timp am gasit ceea ce voiam eu cu mici modificari. 

Ideea principala era daca v-ar interesa sa fac asta.

Cu siguranță ne-ar interesa și ne-am bucura să ni te alături cu un server în comunitatea noastră.  Poți discuta cu @rAcs mai multe detalii și dacă totul este ok, vei primii DNS , categorie și tot ce ai nevoie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...