Jump to content
Sign in to follow this  
Skuff

Lost

Recommended Posts

lost-logo.jpg

Actori: Matthew Fox(personaj principal),Evangeline Lilly(personaj principal),Ian Somerhalder(personaj principal),Dominic Monaghan(personaj principal),Jorge Garcia,Terry O'Quinn,Michelle Rodriguez,Adewale Akinnuoye-Agbaje,Maggie Grace,Naveen Andrews,Emilie de Ravin,Yoon-jin Kim,Josh Holloway,Daniel Dae

 

Regizori: Stephen Williams,Jack Bender,Tucker Gates,Rod Holcomb,Kevin Hooks,

Scenaristi: Paul Dini,Damon Lindelof,Lynne E. Litt,Javier Grillo-Marxuach,Jennifer Johnson,

 

Operatori: Michael Bonvillain,Larry Fong,John S. Bartley,

 

Muzica: Michael Giacchino

 

Descriere detaliata:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adineauri am terminat de vazut ultimul episod aparut (Episodul 17 Sezon 5).In rest le-am vazut pe toate ;) .Ce pot spune...este serialul meu preferat.Dupa cum a zis o persoana: "Nu exista vrun episod LOST care sa nu te surprinda cu ceva" si a avut dreptate.

 

 

PS: Daca nu ai avut de unde sa stii, te informez ca au terminat sezonul 5.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Superb, sunt la zi cu el demult, pacat ca trebuie sa asteptam (fanii) pana in 2010, pentru sezonul 6, oriucm parerea mea e ca l-au prelungit prea mult, deja de la sezonul 4 o dau in SF-uri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Il consider cel mai bun serial (din toate punctele de vedere) aparut pana acum. Daca doriti sa urmariti acest serial nu o faceti de la sezonul 2-3-4 sau 5 , nu o sa intelegeti absolut nimic, va trebuie sa va uitati oncepand cu sezontul 1 episodul 1 pentru a pricepe actiunea. Sa nu uitam de premiile care lea castigat.

 

Sezonul 6 si ultimul sezon din serialul Lost va avea premiera in data de 2 Februarie 2010 ora 9:00pm (US).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acuma sunt la sezonul 2 episodul 11 :P , imi pare rau ca nu l-am urmarit mai devreme imi stricase un prieten parerea despre el si se pare ca s-a inselat.Sper sa termin toate sezoanele pana pe 2 februarie .

Il recomand tuturor :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am vazut toata seria 1, 2 si 3.... 4 doar un pic, si nu prea mai gasesc pe net restu....sau nu stiu unde sa caut.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pare interesant o sa il descarc si eu ...sa vedem cum e

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da e bun..Dar e prea tragic..Adica aia se pierd pe o insula..Toti mor pe rand....Totusi ....Mie , unul , nu prea ma atrage

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super tare acest serial !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

e misto , merita !

Share this post


Link to post
Share on other sites
Super tare acest serial !!

O sa il iau si eu daca tot zici q Merita :):|

Share this post


Link to post
Share on other sites

abia am inceput sal urmaresc de cateva zile... sunt la sezonul 1... dar pot sa zic ca ma acaparat foarte mult :-@

Share this post


Link to post
Share on other sites

Este un film foarte marfa merita de vazut tot serialu am urmarit pana la sezonu 2 ep.11

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am vazut ultimul episod din sez I

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acesta este serialul meu preferat

Era intr-o vreme la TV (PrimaTV) nu stiu de ce nu il mai baga..deoarece nu era la sfarsit

Cel mai tare serial daca te uiti de la inceput...merita vazut

Nota 10 :*:D

 

PS:Nu stie cineva unde il pot vedea?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Filelist , sunt toate sezoanele.

 

Daca vreti un serial de calitate , l'ati gasit. Am vazut toate sezoanele si va spun ca a meritat din plin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uitati aici . LOST in 3 minutes.Prezinta tot serialul in 3 minute.E chiar foarte tare si explica bine.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E super fain , dar trebuie sa te uiti de la inceput dak vrei sa pricepi ceva :mclosed1:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...