Jump to content
Sign in to follow this  
Hector

World of Warcraft: Cataclysm

Recommended Posts

wow-cataclysm-logo-580.jpg

 

World of Warcraft: Cataclysm

 

Cei de la Blizzard ne pregatesc un nou World of Warcraft. World of Warcraft: Cataclysm este noua versiune de WoW ce se anunta a aparea anul viitor. Noua versiune este complet modificata, textura fiind schimbata si adaugandu-se 2 insule noi. De asemenea cei de la Blizzard au hotarat sa ne uimeasca cu inca doua "rase" - Goblins de partea Hoardei si Worgen de partea Aliantei (varcolaci).

 

In noua versiune Kalimdor, tinutul cu vegetatie scazuta "infloreste" iar Azeroth, tinutul "verde" este distrus de vulcani si cratere pline cu lava.

 

Un update major este si adaugarea unor noi raid-uri dar si extinderea limitei de level la 85.

 

Am incercat sa fac o prezentare scurta cu cuvintele mele. Pentru mai multe detalii vizitati link-ul de mai sus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

super, abea astept sa apara :|

Share this post


Link to post
Share on other sites

aiurea..abia au scos lich king..acum mai scot un update??nu is sanatosi astia..dupa parerea mea cu cat o sa fie mai multe patchuri cu atat o sa scada nr de jucatori.

Share this post


Link to post
Share on other sites

din contra, cei ce joaca WoW o sa se plictiseasca de joc, asa ca cei de la Blizzard incearca sa adauge noi patchuri, pentru a sporii interesul jucatorului :|

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am jucat WoW, dar in ultimul timp m-am cam plictisit, sa vad ce aduc nou acuma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am jucat wow asa putin de tot , nu mi-a placut , poate o sa ma reatraga aceasta versiune :P , astept sa apara (mai ales pe torrente )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super poate ma apuc iar de WoW:X:X:X

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos Joc lam jucat

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...