Sign in to follow this  
Followers 0
DanoNinox

eG TV - La Cosa Nostra Life

43 posts in this topic

Dupa mine a iesit destul de bine filmul :)

Oricum era mai bine daca Memok1d nu era lcn!Altfel a iesit ok si daca era HD era si mai bine =))

Dupa mine a iesit destul de bine filmul ;)

Oricum era mai bine daca Memok1d nu era lcn!Altfel a iesit ok si daca era HD era si mai bine ;)

Daca mergeam pe Yakuza ca civil, sa vezi ca toti imi spuneau post ca nu fac ei altceva :) . Si daca vorbeam sa se prefaca ca ne batem si sa-i omor , normal ca nu ar fi fost nimeni de acord :)) . Asa ca am facut filmu pe real ca si LCN sa nu ma trezesc cu posturi (DM aiurea) sau ca ar fi fost teatru ;) .

Dupa mine a iesit destul de bine filmul :))

Oricum era mai bine daca Memok1d nu era lcn!Altfel a iesit ok si daca era HD era si mai bine :))

Daca memo era civil...nu putea sa atace ykz si nici sa intre in HQ ;;)

EDIT : 9,5 de la mine ! Cineva imi stie parola ! ~i`m sorry

:))

Ce vrajeala are chowder asta :)).....oricum e the best ;;)....

Slabut,numele filmului e copiat de la al meu "yakzua life" "la cosa nostra life" check signature,ce cauta acei playeri pe stalpi nu mi se pare normal,story line slab nota 6.50 .

ATunci "ykz life" a copiat numele filmului " crips gang life " pentru ca e facut inainte de "ykz life" cum zici tu .

Hmm...filmul e bunicel. Doar ca sunt niste chesii in neregula(nu ma leg de grafica pt ca nu ma pricep):

- A zis ceva de genul "v-am urmarit peste tot si imi place ca sunteti uniti" - :)) Nu cred ca poti urmari o mafie.

- A mai zis ceva de genul "am venit sa ma alaur voua" - :)) <- (again) Frate...Nu te duci la "capo di tutti capi" si ii zici ca vrei sa te alaturi mafiei. El te cauta daca are nevoie de tine ;;).

Nota 8. Cred ca sunt filme mai bune;)

Slabut,numele filmului e copiat de la al meu "yakzua life" "la cosa nostra life" check signature,ce cauta acei playeri pe stalpi nu mi se pare normal,story line slab nota 6.50 .

Inregistreaza-ti la O.S.I.M. numele de "life" ca vad ca esti un pic cam disperat sa fie al tau numele. Nu ti se pare absurd ce zici totusi?Toata lumea zice ca e foarte bun filmul, vii tu, si spui ca e prost, doar pentru ca urasti LCN. Nu ti se pare ca e cam copilaresc ce-ai zis tu aici? Nevermind, nu stau sa ma cert cu tine p'aici. Bravo Dano, tine-o tot asa tata, foarte bun story line-ul, usor usor te perfectionezi si cu camera, totul e foarte bine! Keep it going, nu mai baga in seama toti dusmanosii! :))

Frumos,dar trb sa pastrezi melodia de inceput pe tot parcursu filmului totusi frumos 9.50 :>

Foarte frumos ! Pacat ca nu are o poveste! Nota 8.5

Mie unul nu mi s-a parut atat de reusit..nu mi-a placut cum i-ai pus pe aia de acolo jos la spawn cu armele in mana..or fi ei mafioti dar nu stau 24/7 cu kalashu in mana fara sa observe un cop sau ceva..ar fi trebuit sa le ascunzi,apoi nu mi-a placut cum i-ai aranjat sus unde vi se spawneaza masinile,zici ca era inchisoare de maxima securitate sau ceva de genul asta.am vazut ca ai pus 2 lcn pe stalpii aia din fata scarilor,nu au nici un rost aia..prea non rp arata.apoi cand au dat /gro sus in fata scarilor iar arata urat,or fi ei disciplinati dar nu trebuie sa stea ca robotii,plus ca au aparut dintr-o data.

Mai pe scurt,nu mi-a placut cum i-ai aranjat.

nota 6 :)

nota 10 danonix pacat ca nu mai faci filme te pricepeai :):))

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.