Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Jm.Carter

The infinity Movie

Recommended Posts

Revin dinou cu un video , poate unii spun " Face reclama " , dar nu e asa postez aceste video-uri sa vedeti ce pot face altii , ceea ce putem sa face si noi , doar ca unii fac tot caterinca etc , poate va inspira cu niste idei noi :>

Β 

@ Nu este pe server-ul eG , dar nici in single player :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Intradevar este fff frumos,dar nu avem noi playeri in Romania pentru asa ceva :>

Hai sa fim seriosi,ai nostrii sunt numai pe caterinca,pe lucruri rele, si cat se poate de iesite din comun,deci nu vom realiza noi asa ceva nici de-acum in 10 ani.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aceea erau booti nu playeri...

Oricum interesant :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aceia sunt mobi spawnati,cat despre film e frumos dar nu se poate face asa ceva pe egaming.

Share this post


Link to post
Share on other sites

idem viciu is boti , toti sa steie cu capu fix in directia aia ma asa ceva nu se poate :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos facut, insa nu e facut pe un server public, ca eGaming.

Sunt servere special facute, cu multe animuri, cu playeri care discuta la microfon si altele. Nimic nu e lasat la voia intamplarii. Uite inca un exemplu aici >

Β 

Β 

@Jm.Carter : Am o sugestie... Am vazut ca iei filmulete de pe net si le postezi aici. Aici e eGTV

Reguli de baz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Foarte frumos facut, insa nu e facut pe un server public, ca eGaming.

Sunt servere special facute, cu multe animuri, cu playeri care discuta la microfon si altele. Nimic nu e lasat la voia intamplarii. Uite inca un exemplu aici >

Β 

Β 

@Jm.Carter : Am o sugestie... Am vazut ca iei filmulete de pe net si le postezi aici. Aici e eGTV

Β 

Β 

Posteaza-le la Diverse.

Β 

Stiu filmu , e clona , e furat :> La luat el si a editat production si alea , cunosc pe cel care la facut :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos realizat, chiar daca nu e facut pe eG

Share this post


Link to post
Share on other sites
idem viciu is boti , toti sa steie cu capu fix in directia aia ma asa ceva nu se poate :)

plus ca sunt prea multi...

Β 

am putea sa facem odata,de ce ziceti,dar nimanui nu'i pasa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ma si marmota invelea ciocolata in staniol :) te tot lauzi ca stii pe ala stii pe ala

Β 

Filmul este luat dupa un clip al lui Michael Jackson :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce-i asa greu ma sa cunosti o persoana , vezi , sunteti tigani ma , nu appreciati ceva frumos vorbe bune etc , sunteti romani , spre informatia ta baiatul este din Moldova

Β 

@ Peace

Share this post


Link to post
Share on other sites

E frumos.

Share this post


Link to post
Share on other sites

cati playeri :))

banuiesc ca-i repeta ca altfel nu inteleg :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Revin dinou cu un video , poate unii spun " Face reclama " , dar nu e asa postez aceste video-uri sa vedeti ce pot face altii , ceea ce putem sa face si noi , doar ca unii fac tot caterinca etc , poate va inspira cu niste idei noi :|

Β 

@ Nu este pe server-ul eG , dar nici in single player ;)

Β 

Β 

prea tare filmul

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...