Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Radu_Toretto

Dr. Dre

Recommended Posts

Dr. Dre

Β 

Dr. Dre este un compozitor de muzica şi rapper american. El este fondatorul si patronul Aftermath Entertainment şi co-formatorul Death Row Records. De-a lungul carierei sale, a produs multe albume

Share this post


Link to post
Share on other sites

O legenda vie a Rappului , fara el multi dintre rapperi prezenti nu erau unde sunt acuma , si ma refer la Snoopy :|

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dumnezeu sa il tina in viata si sa mai ridice si pe altii cum a facut-o si pana acum.

Off, daca mai era sa fie si Tupac in viata ... :| Rest In Peace

Share this post


Link to post
Share on other sites

El e motorul gangsta rap-ului de la inceput. De la el au plecat toate si inca o sa mai plece.Fara el hip-hop-ul nu mai era ce este astazi. Dumnezeu sa-i dea sanatate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

DUpa mine el este rapperul care nu a cerut multe, iar de multe ori, rapperul din umbra care rupe tot cand e pe scena. A avut si extrem de multe colaborari cu "cei mari" asadar, dupa mine e pe locul 3 in topul rapperilor mei.

Share this post


Link to post
Share on other sites

DUpa mine el este rapperul care nu a cerut multe, iar de multe ori, rapperul din umbra care rupe tot cand e pe scena. A avut si extrem de multe colaborari cu "cei mari" asadar, dupa mine e pe locul 3 in topul rapperilor mei.

Dupa parerea mea te cam inseli :X , nu stiu acuma depinde cum gandesti tu , dar Dre este cel mai bun dintre cei buni , o legenda vie. Nu stiu sugestie mea este sa iti aranjezi topu :D nu stiu doar zic sa te mai gandesti :X

Share this post


Link to post
Share on other sites

eram fan cand eram mic...

acu mi s-a cam luat de el...

a aparut moda cu house/electro..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dr Dre , Snoop Dogg , 2pac -> Gods of the Rap :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tot respectul din lume pentru Dre. El a lansat multi rapperi extrem de cunoscuti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dupa cum a spus si Blade....o legenda vie a rapp-ului.No comment

Piesele lui spun tot....

Share this post


Link to post
Share on other sites
eram fan cand eram mic...

acu mi s-a cam luat de el...

a aparut moda cu house/electro..

Nu prea cred chestia asta.

Ce intelegeai tu din melodiile lui cand erai mic ?

Trebuie totusi sa ai o gandire mai matura si sa cunosti cate ceva despre cultura aceasta ca sa intelegi cat de cat mesajele care le transmit.

Β 

" acu mi s-a cam luat de el...

a aparut moda cu house/electro.. "

Cea mai mare tampenie in viziunea mea.

Asa se uita adevaratii artisti ... marii artisti ai lumii.

Eu sincer prefer sa ascult o melodia din 1985-1990-1999-2000 decat "ultimul hit house al lui Dj Carnat". :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...