Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

MrCarter?

True Blood

Recommended Posts

2d7vqmr.jpg

Allan Ball, creatorul serialului "Six Feet Under', se intoarce la HBO, cu o noua serie, bazata pe romanul Southern Vampirede Charlaine Harris. Seria o prezinta pe Sookie Stackhouse, o barmanita telepatica, care se simte in siguranta in jurul vampirilor, deoarece ei nu au activitate la nivelul creierului deci nu le poate citi gandurile. Ea si fratele ei Jason au fost crescuti de bunica lor, dupa ce si-au pierdut parintii intr-o inundatie si incearca sa-si tina in secret puterile telepatice. Datorita crearii sangelui sintetic de catre japonezi, numit True Blood, (de aici si numele serialului) vampirii au devenit cunoscuti intregii lumi. Sookie lucreaza la barul Merlotte's, al carui propietar este Sam Merlotte, care are un secret bine ascuns.

Aici vom vorbim doar despre serialul true blood.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi-am adus aminte ca mai trebuie sa vad sezonul 2 care aparuse de ceva timp.Cred ca o sa il descarc.

 

PS: genial...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Numi place acest serial e chiar aiurea. Parerea mea :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am vazut cele doua sezoane :D . Premiera la al treilea este pe 13 iunie din cate am inteles. Oricum este genial serialul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pe mine chiar nu m-a impresionat cu nimic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

as fi tentat sa ma uit... :mclosed1: ce ziceti merita?

Share this post


Link to post
Share on other sites
as fi tentat sa ma uit... :mclosed1: ce ziceti merita?

As fii tentat sati dau un Warn Up ce zici eu cred ca merita :) citeste regulamentu ala ca nui facut pentru mine nu zic numai aici si la celelalte topicuri unde ai postat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu imi plac genurile astea de seriale , sunt foarte naspa . Daca voua va plac vi le recomand cu mare placere :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din ce am vazut eu, daca te plictisesti foarte tare, se merita si asta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

am si eu o intrebare stie cineva daca mai apare vrun sezon asa auzisem ca apare dar acum nu stiu nimic :-j

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...