Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

D3viL

Echelon Conspiarcy ( 2009 )

Recommended Posts

Toată tehnologia din lume este supravegheată. Orice telefon este ascultat şi orice dispozitiv electronic de telecomunicaţii este urmărit îndeaproape. Un singur telefon este rupt de la această reţea, având capacitatea de a analiza toate datele şi de a găsi cea mai optimă soluţie pentru orice situaţie. Acest telefon ajunge în mâinile lui Max Peterson, un inginer care îl foloseşte pentru a câştiga la jocuri de noroc. Dar gadgetul îl transformă curând într-o ţintă a unei conspiraţii internaţionale care are ca scop obţinerea acestei tehnologii. Max este urmărit peste tot în lume, in timp ce un oficial guvernamental are în propria agendă planul de a destabiliza inregul echilibru mondial.

 

ff61kw.jpg

 

Trailer :

 

Unul din cele mai bune filme de actiune vazute de mine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

O sal descar si o sa ma uit mi se pare ceva interesant:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am sa il descarc si eu sa ma uit la el.Titlul pare interesant..nu stiu si daca filmul e la fel de interesant :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu e chiar cine stie ce cred , dar daca o sa vad atunci ma conving :|

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca ai vazut filmul Eagle Eye nu prea mai are rost sa te uiti la el, nu inteleg de ce unele filme se aseamana asa de mult intre ele, parca ar fi copiat unul dupa altul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

L-am vazut. Nu mi s-a parut nu stiu ce....Fiecare cu parerea lui.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte marfa acest film. Merita vazut va garantez asta. Poate asa o ajungem si noi :-j)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...