Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

ShOckeR

eG TV - Incomplete

Recommended Posts

Cam tarziu reactia mea da trebuie sa o postez neaparat. Se stiu cei care au jucat pe adevaratul sharp orizont prima si prima data, nu o sa imi dau seama niciodata cum prima data am putut sa imi pun nickul GoguMan de radea tot serverul de mine :). Shocker pacat ca nu ai filmulete mai vechi... Remember you!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cam tarziu reactia mea da trebuie sa o postez neaparat. Se stiu cei care au jucat pe adevaratul sharp orizont prima si prima data, nu o sa imi dau seama niciodata cum prima data am putut sa imi pun nickul GoguMan de radea tot serverul de mine =)). Shocker pacat ca nu ai filmulete mai vechi... Remember you!!

Imi aduc aminte ca ma rugam de tine sa vinzi biz-ul de telefoane =)), si nu vroiai de niciun fel :)).

Share this post


Link to post
Share on other sites

hah =))

Vremuri prietene,aproape un an si doua luni de cand am uploadat acel film pe youtube ....ce mai distractie pe acele timpuri :))

Asta e,poate intr-o zi o sa revii =)) pana atunci iti urez succes cu ce o sa faci > <

Share this post


Link to post
Share on other sites

timpurile trec...viata merge inainte...these movies are oldies but goldies!We will remember you!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asta e frate... putina lume mai tine minte acele vremuri.

Eu unul, mai tin minte tot :). Si cand jucai tu cu alt Nick, nu ai jucat prima oara cu numele Shoker...

Oricum, mare pacat... bafta la RoArma :|.

Poate ma apuc si eu =))).

 

Ai grija de tine in continuare...

Acuma aici, toti sunt disperati sa aibe: Bani, Masini personale, Case, Bani, Bani, Bani !

Asta e... :).

 

Usor... Usor... se duc toti... Chiar daca multi nu observa:(.

 

 

Uite: Cum era prin 2008, in toamnta.

Nu era stresat nimeni ca sa aibe bani si alte chestii de genu asta....

 

 

Era totul... 4fun ca sa zic asa.. acuma =)). Nu mai e cum era. Atat am de zis...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Succes in continuare S0ckerin.os!

 

@ CryTek - bun spirit de observatie :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prea tare filmu bv .

Share this post


Link to post
Share on other sites

stiu, probabil ca sunt invechit si abia am vazut filmuletul, dar trebuie sa recunosc ca te respect Shocker pentru ceea ce faci, take care bro.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...