Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

remus204

The Vampire Diaries 2009

Recommended Posts

-Regia/Autori:

 

Marcos Siega

Guy Ferland

 

-Roluri/Actori:

 

Kevin Williamson

Julie Plec

 

-Gen: Horror

 

-Data lansarii: 10/01/2010

 

-ScurtaPrezentare: Elena, una dintre cele mai po######re eleve din liceu a avut parte in urma cu 4 luni de o mare tragedie : parintii ei au murit intr-un accident de avion .Astfel aceasta , impreuna cu fratele ei, in varsta de 15 ani trebuie sa faca fata durerii. Anul scolar tocmai a inceput. Elena impreuna cu prietenele sale sunt fascinate de prezenta unui nou stundent, tanar misterios si carismatic pe nume Stefan. Cei doi tineri au inceput sa vorbeasca , pe scurt facandu-si ochi dulci .Ceea ce nu stie Elena este ca Stefan este de fapt un vampir in varsta de 200 de ani. Chiar daca este un vampir Stefan incearca sa-si ascunda acete instincte . Stefan are un frate , pe nume Damon care , fata de Stefan tot ceea ce face este sa-si faca treaba de vampir, sa faca rau oamenilor , incercand chiar sa o omoare pe Elena, astfel s-a declansat o adevarata rivalitate intre cei doi frati Serialul The Vampire Diaries este o adaptare a unei serii de carti publicate in 1991.

 

-Sursa: http://www.imdb.com

 

-Trailer:

Share this post


Link to post
Share on other sites

un serial frumos cu vampiri chiar l-am urmarit o perioada de timp

Share this post


Link to post
Share on other sites
un serial frumos cu vampiri chiar l-am urmarit o perioada de timp

Vorba lui , tin minte cand il urmaream impreuna si ne speriam ce pro**i :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

LOL!. Ce e de speriat la serialul asta? :spam:) Hahahaa.. pai daca va sperie serialul asta cred ca tom si jerry era oroare, cel mai horror desen creeat vreodata . :|

 

Sunt cu el la zi :spam: Imi place mult , arata bine Elena asta , dar eu il prefer mai mult pe Damon decat Stefan..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu cred ca e horror dupa parerea mea ,te uiti la el si te plictiseste l-am vazut si eu,dar sincer nu merita descarcat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu mi se pare cine stie ce.

Horror ... nici vorba. Uitativa la Final Destination si faceti comparatia ... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mie cel mai mult imi placa filmele Horror,in special pe cele cu Vampiri,varcolaci,monstri :bananadance: .M-am uitat si eu la ju######te din el

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am vazut si eu cateva episoade si nu mi-se pare deloc horror, nu prea ma incantat asa de mult incat sa il vizionez pana la capat. Singurul serial care l-am vazut de la cap la coada a fost LOST

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am ramas la S2,Ep5 , il urmaream inainte sa ma reapuc de sa-mp , acum numai am asa mult timp , am inceput si altele .. insa este unul dintre cele mai bune seriale vazute de mine vreodata. Actiune,romantism,comedie pe alocuri ( cu Deamon ) .. Super tare!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lam urmarit si eu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu mi se pare cine stie ce.

Horror ... nici vorba. Uitativa la Final Destination si faceti comparatia ... :D

OFF:Final Destination nu e horror,e mai mult sadic si violent :)).Eu cand zic film horror ma refer la un film care te sperie

ON:E dragut serialul;am terminat sezonu 1 si astept sa se termine si sez sa il pot lua complet :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Destul de frumos si acesta ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu prea imi place acest film... :-< dar bafta altora:d

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super filmul

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...