Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Radu_Toretto

Nate Dogg - Why ?

Recommended Posts

Numele melodiei: Nate Dogg - Why? (Tribute Tupac).

Data lansarii: 1998

Link:

Share this post


Link to post
Share on other sites

O melodie relaxanta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

super tare melodia :-w nu am cuvinte :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos tribut . Se cunosc tributurile cantate din suflet, nu doar pentru publicitate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

foarte frumoasa piesa ! O ascult acum la Casti :|

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ieri, 15 martie, Nate Dogg, autorul acestui genial tribut adresat lui Tupac, s-a stins din viata.

R.I.P Nate Dogg R.I.P Tupac Shakur !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odihnestete In Pace Nate Dogg R.I.P. !

Odihnestete In Pace 2Pac Shakur R.I.P. !

Odihnestete In Pace Eazy E R.I.P. !

------

Daca Snoop Dogg va pati ceva de genu asta, curand , cred ca ma voi sinucinde, sau viata mea nu va mai avea culoare in cuvantul " Muzica " ! Nu imi vine sa cred ce se intampla in acest an 2011.

Daca nu stiti mai multe detalii, cautati cel putin 2 ore: ziua de 7 din toate lunile anilor din 1963 - 2011 , lafel si ziua de 11 ! Sa vedeti cate mistere ...

Va zic un lucru, cand am auzit ca Nate Dogg a murit , mi-a dat o lacrima, dupa care a continuat cu 2 lacrimi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Odihnestete In Pace Nate Dogg R.I.P. !

Odihnestete In Pace 2Pac Shakur R.I.P. !

Odihnestete In Pace Eazy E R.I.P. !

------

Daca Snoop Dogg va pati ceva de genu asta, curand , cred ca ma voi sinucinde, sau viata mea nu va mai avea culoare in cuvantul " Muzica " ! Nu imi vine sa cred ce se intampla in acest an 2011.

Daca nu stiti mai multe detalii, cautati cel putin 2 ore: ziua de 7 din toate lunile anilor din 1963 - 2011 , lafel si ziua de 11 ! Sa vedeti cate mistere ...

Va zic un lucru, cand am auzit ca Nate Dogg a murit , mi-a dat o lacrima, dupa care a continuat cu 2 lacrimi.

Sincer exagerezi in vorbele tale, "cred ca ma voi sinucide" .Ce vorba e asta? Numai glumi la chestia asta

Toti se duc pentru ca nimeni nu e nemuritor si asta e ,un cantaret este apreciat intotdeauna dupa moartea sa exemple : 2Pac , Michael Jackson,Eazy-E ,Run DMC etc.

Regretam cu toti dar nu sa ne punem in cap ca viata se va sfarsi daca artistul/artista preferata se duce la cele vesnice.

 

Melodia asta e geniala oricum..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...