Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Radu_Toretto

[Prezentare] Constantine

Recommended Posts

Numele jocului: Constantine

Scurta descriere: Lumina. Un oras. Oameni. Un apartament. Tigari... Un tanar brunet, bine facut, fumeaza plictisit in holul cladirii. Privirile ingrijorate ale celor care au intrat in apartament inaintea lui maresc si mai mult misterul. La fel si fata legata de pat, ale carei trasaturi tradeaza o prezenta demonica. Intrand in camera, tanarul lasa tigara pe o noptiera. O va lua insa in curand inapoi. Se plimba calm prin camera, deschizand fereastra pentru a lasa lumina sa patrunda in camera. Apoi incepe sa fluture in fata fetei legate de pat cateva pietre cu puteri magice, vocea ne-naturala a fetei aratand un fapt clar: pe pat nu era doar o fata, ci altceva. Vazand aceasta, tanarul impreuna cu alti cativa oameni aduc o oglinda mare si o aseaza deasupra fetei, demonul din ea fiind captivat de imaginea sa proprie, dar in acelasi timp si capturat de oglinda. Astfel prins, oglinda a fost aruncata pe geam, prabusirea de la etajul 5 facand tandari atat demonul cat si inchisoarea sa. Treaba tanarului e facuta. Acesta isi ia inapoi tigara, si isi gaseste calea de iesire. Bine, dar ce naiba tocmai s-a intamplat ?? Incercati jocul !

Cerinte (Optional):

Cerinte minime:

OS: Windows 98/ME/2000/XP

Processor: 1.5 GHz

Memory: 256 Mb

Hard Drive: 2.5 Gb free

Video Memory: 32 Mb

Sound Card: DirectX Compatible

DirectX: 9.0c

DVD Rom

Trailer (Optional): Click Here !

Share this post


Link to post
Share on other sites

L-am jucat la varumio, e destul de fain, e cu zombie si cu monstrii, e horror jocu ;) dar eu m-am distrat jucandu-l ;) ii amuzant cand bati sau omori monstrii aia :luvvodka:

Share this post


Link to post
Share on other sites

L'am jucat si eu ...Reusti game ...Deasemenea mi'a placut si filmul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deci jocul este destu de vechi... dar inca este destul de bun.. nota 8

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...