Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Radu_Toretto

[MMORPG] Cabal Online

Recommended Posts

Cabal Online

- MMORPG -

 

CabalOnline.jpg

 

Cabal Online (The Revolution of Action) este un joc video din 2008 de tip MMORPG, creat de către compania coreeană ESTSoft. Diferite versiuni ale jocului sunt disponibile pentru anumite ţări sau regiuni. Deşi Cabal Online este free-to-play, jocul are un "Magazin Online", care permite jucătorilor să cumpere iteme, accesorii sau elemene folositoare jocului, folosind moneda reala.

 

Jocul are loc intr-o lume mitică cunoscuta sub numele de Nevareth, care a fost distrusa de o entitate rea cunoscuta sub numele de CABAL. Din supravieţuitori, şapte "Masters" sa-u sculat, fiecare inarmati cu abilitatile de "Force Power". Acesti maestri au organizat oamenii şi Nevareth a fost reconstruita. Ani mai tarziu, CABAL revine la putere, şi personajele din joc preiau rolul de eroi care luptă impotriva lui CABAL si a conspiratiei.

 

watch?v=nb1kbUHgcJA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am auzit de jocul asta este intradevar unul dintre jocurile MMORPG frumusele.. insa totusi nu e genul meu :)) dar merita incercat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problema la Cabal....dupa-amiaza...prea multa lume on si nu ai loc pe servere....sunt multe server 20+ dar sunt full:|....pacat....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joc de 4 ani cabal si este unul dintre cele mai bune joci MMORPG.

Merita jucat, incercati-l.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un joc frumusel pot spune

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un joc frumusel pot spune

 

Da...este un joc OK,si nu creaza dependenta:))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un jok bun dar te plictisesti rpd de el ....Am jokat si eu dar nu prea am inteles ce tr sa fac.:-j

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un jok bun dar te plictisesti rpd de el ....Am jokat si eu dar nu prea am inteles ce tr sa fac.:-j

Lafel..

Il stiu de la un prieten , nu prea m-a captivat ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am jucat , mi'a placut , m'am plictisit :)) , si tin sa cred ca , creaza dependenta.. am multi tovarasi care joaca de mult timp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am avut 167 deci cred ca pot spune ca cunosc jocul! Acest joc este unul foarte evoluat si cu multi playeri Sunt 4 clase de caracter Warior Force Blader Force archer si Wizard!

 

O scurta descrie despre fiecare caracter?:

Warior (Razboinic) : Acesta are un atac foarte mare dar skilurile se misca greu este lent in duele are o sabie pe care o tine in cele 2 maini!

Force Blader: Acesta tine o sabie in fiecare mana si este un caracter care este pe la mijloc poti sa dobori multi adversari cu acest caracter!

Force archer: Acesta are un cristal si cu ajutorul unei magii iti poti transforma cristalul in arc! Este un caracter Foarte puternic cu niste skiluri deosebite si ca grafica!

Wizard (Vrajitor): Am jucat foarte putin doar pana la lvl 120 dar pot spune destule! Este unul din cele mai bune caratere skilurile sunt destul de scurte si poate puternice si deosebite!

 

Skilurile! Sunt in functie de cum le folosesti: Poti trece la cealalta etapa doar daca foloseste acel skilurile de la acea categorie foate mult! Normal Master Completer TRANSCEDER!

Sunt 2 seturi de skiluri 1. Sword adica de atac cu sabia

2. Magic prin magii sau cum e la Force archer iti poti oferi avantaje viata putere mai mare si toate cele!

 

Iteme-le! : Sunt in functie de status nu de level!

Share this post


Link to post
Share on other sites

E frumos jocul am jucat cateva luni dar te plictisesti..doar daca nu esti dependent ca si de samp=))...Problema e ca are putine arme,armuri in rest no problem:-j. GG incercati-l

Share this post


Link to post
Share on other sites

Este un Pur si simplu joc nu trebuie sa exagerezi cu orele pe care le joci pe zi!:) si nu o sa ai nici o dependenta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am avut 167 deci cred ca pot spune ca cunosc jocul! Acest joc este unul foarte evoluat si cu multi playeri Sunt 4 clase de caracter Warior Force Blader Force archer si Wizard!

 

O scurta descrie despre fiecare caracter?:

Warior (Razboinic) : Acesta are un atac foarte mare dar skilurile se misca greu este lent in duele are o sabie pe care o tine in cele 2 maini!

Force Blader: Acesta tine o sabie in fiecare mana si este un caracter care este pe la mijloc poti sa dobori multi adversari cu acest caracter!

Force archer: Acesta are un cristal si cu ajutorul unei magii iti poti transforma cristalul in arc! Este un caracter Foarte puternic cu niste skiluri deosebite si ca grafica!

Wizard (Vrajitor): Am jucat foarte putin doar pana la lvl 120 dar pot spune destule! Este unul din cele mai bune caratere skilurile sunt destul de scurte si poate puternice si deosebite!

 

Skilurile! Sunt in functie de cum le folosesti: Poti trece la cealalta etapa doar daca foloseste acel skilurile de la acea categorie foate mult! Normal Master Completer TRANSCEDER!

Sunt 2 seturi de skiluri 1. Sword adica de atac cu sabia

2. Magic prin magii sau cum e la Force archer iti poti oferi avantaje viata putere mai mare si toate cele!

 

Iteme-le! : Sunt in functie de status nu de level!

 

Degeaba ai jucat pana la lvl 167 daca nu cunosti toate characterele :)) ai omis unul foarte puternic si anume Blader-ul,(FA,FB,BL,WA,WI) . Il joc de ceva vreme si pot sa spun ca este foarte frumos atat pe official cat si pe servere private,creeaza dependenta doar la cei fara ocupatii, merita incercat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Degeaba ai jucat pana la lvl 167 daca nu cunosti toate characterele :)) ai omis unul foarte puternic si anume Blader-ul,(FA,FB,BL,WA,WI) . Il joc de ceva vreme si pot sa spun ca este foarte frumos atat pe official cat si pe servere private,creeaza dependenta doar la cei fara ocupatii, merita incercat.

Hai sa ne dam si noi destepti ;) eu am jucat pe force shilder si oricum nu ai tu mai mare atacul ca mine

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...