Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Radu_Toretto

[Prezentare] Bionic Commando

Recommended Posts

Poster : BionicCommandoPS3.jpg

Numele jocului : Bionic Commando

Descriere : In ziua executiei lui Spencer, teroristii detoneaza o arma experimentala in Ascension City, provocand un cutremur urias care a ravasit orasul si eliminat popu.latia.

Exista o singura optiune: un asalt condus de Bionic Commando. Foloseste bratul bionic pentru a te balansa intre zgarie nori la viteze uluitoare, agata-te de obiecte de la distanta, urca-te pe cladiri si alege-ti propriul drum prin joc.

Mod de joc ce se misca in medii orizontale si verticale, un joc 3D ce foloseste cu adevarat cele trei dimensiuni. Foloseste puterea bratului bionic, si a fizicii de ultima generatie, pentru a arunca realist obiecte imense, a infrange inamicii, a-i biciui in aer sau pentru a distruge mediul inconjurator.

Pe ce consola se joaca : PS3

Trailer :

watch?v=7C9_we55J_4

Share this post


Link to post
Share on other sites

am vazut traileru si pe YouTube :X da nam gasit nici unde de cumparat :D daca are cineva jocu sa dea la schimb :) dau GTA IV :X

Share this post


Link to post
Share on other sites
am vazut traileru si pe YouTube :X da nam gasit nici unde de cumparat :D daca are cineva jocu sa dea la schimb :) dau GTA IV :X

Uite ca am gasit eu : Bionic Commando

PC : 179.28 RON

PS 3 : 137.30 RON

Share this post


Link to post
Share on other sites

radu nu cred k face livrari in ita asta e nasol scz k scriu prescurtat pt k sunt pe ps3 si scriu grew ms

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...