Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

RedDisciple

"?ncepe să renască spiritul Stelei! Sper să trăiesc visul ăsta şi mai departe: Oli să răm?nă"!

Recommended Posts

Steaua a şutat pentru prima dată pe spaţiul porţii la Mediaş ?n minutul 88, atunci c?nd Tănase a fost aproape de un gol spectaculos direct din lovitură liberă. Steaua şi Mediaş şi-au chinuit fanii, ?ntr-un meci care ?i ?ndepărtează pe Nicoliţă şi ai lui de Europa.

 

"Ştiam că va fi un meci greu, pentru că am ?nt?lnit o echipă care a c?ştigat ?mpotriva lui Dinamo, una dintre cele mai bine organizate echipe din ţară şi condusă de unul dintre primii trei antrenori din ţară. Oli a avut probleme de lot. Aş vrea să apreciez jocul lui Iliev, care a str?ns din dinţi şi a jucat cum a jucat. La fel şi ?n cazul lui Emeghara. Deja avem un plus la capitolul spirit. Parcă ?ncepe să renască spiritul Stelei", a declarat Mihai Stoica la Digi Sport, la Fantik Show

 

"Sper ca Oli să răm?nă"

 

"Cred că avem doar plusuri la capitolul atitudine. Trebuie să ne recăpătăm ?ncrederea şi să reuşim o posesie mai bună, dar e nevoie de timp, de muncă şi de un antrenor de calibru. Sunt extrem de fericit că Oli a ales să ne ajute. Sper să trăiesc visul ăsta şi mai departe şi Oli să răm?nă. Noi avem problema jocurilor directe, stăm prost şi cu Rapid şi cu Dinamo. Toată atenţia noastră se ?ndreaptă la returul semifinalei de Cupă. Avem primul pas pentru a reuşi să ridicăm capul din păm?nt, să terminăm un sezon ?n care am avut probleme", a mai declarat MM

 

prosport.ro

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...