Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Radu_Toretto

In Time

Recommended Posts

-Poster: In_Time_1316628385_2011.jpg

-Regia/Autori: Andrew Niccol / Andrew Niccol.

-Roluri/Actori: Olivia Wilde / Rachel Salas, Justin Timberlake / Will Salas, Cillian Murphy / Raymond Leon, Matthew Bomer / Henry Hamilton, Johnny Galecki / Borel, Will Harris / Ulysse, Alex Pettyfer / Fortis.

-Gen: Actiune / Thriller / Crima.

-Data lansarii: 28 Octombrie 2011.

-Scurta Prezentare: Actiunea filmului se petrece undeva in viitor unde procesul de imbatranire a fost schimbata, oamenii trebuie sa plateasca pentru a ramane in viata. Oamenii se opresc din imbatranire la varsta de 25 de ani. Cu toate acestea, pe bratul lor este stampilat un ceas care indica cat de mult vor tra, defapt cat timp mai au de trait. Pentru a evita suprapo######rea, timpul a devenit moneda si modul in care oamenii platesc pentru lux si necesitati. Cei bogati pot trai pentru totdeauna, in timp ce restul incearca sanegocieze pentru nemurirea lor. Untanar sarac este acuzat de crima atunci cand el mosteneste o avere de timp de la un barbat mort de clasa superioara. El este fortat sa fuga de forta politista corupta FBI, cunoscuta si ca "Cronometrorii".

-Sursa: www.cinemarx.ro

-Trailer:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Recomand din tot sufletul,este un film care ne invata sa pretuim fiecare secunda pe care o avem,fiecare moment frumos dar si mai putin frumos, care ne invata sa ii iubim cu cei dragi si cu bune si cu rele ,un film de la care ai ce invata si un film foarte frumos.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un film frumos si foarte bine gandit. Recomand cu placere, mai ales in perioada asta a sarbatorilor, e si putin dramatic dar are si actiune. Merita nota 10 din partea mea!

Share this post


Link to post
Share on other sites

E foarte frumos filmul lam vazut , il recomand.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu stiu de ce aveam impresia ca a fost deja postat. Desi l-am vazut in format TS m-a impresionat detul de mult incat sa-l mai vizionez odata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

L-am vazut si eu la cinema,e un film foarte interesant te tine in suspas in fiecare minut,te face sa astepti cu nerabdare urmatoarea faza. Merita vazut,ideea este geniala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Superb filmul. L-am vazut cu prietenii la cinema. Mi-a ramas in cap secventa aia cand ii scrie pe geam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din filmuletu prezentat de tine arata ca acest film este foarte frumos si merita vizionat,sper ca si eu sa al pot vedea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos , il recomand !

Share this post


Link to post
Share on other sites

un film de nota 10...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un film foarte senzational ! Merita vazut :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos film..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...