Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

ArSsurA

eG TV - Crescut de mafie | Partea I

Recommended Posts

Titlu Oficial : Crescut De Mafie | Partea I

Data lansarii : 05.04.2012

Gen : Drama

Durata : 7:03

Scurta prezentare : Toata lumea cunoaste rivalitatea din joc a Yakuzei si a LCN , in acest film , doresc sa arat de ce sunt in stare aceste 2 mafii , pentru a nu pierde niciodata . Filmul are la baza 5 actori , dintre care unu joaca 2 roluri [JustVlad] , sper sa va placa , astept cat mai multe comentarii . Mai multe descoperiti in film 1.gif .Imi cer scuze pentru fazele care se repeta , are ceva probeleme sony :-w:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Interesanta istoria filmului,asteptam a doua parte;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ideea e buna,dar ai facut unele mici greseli in filmulet care se observa foarte clar si nu arata prea bine,de exemplu atunci cand "au fost omorati parintii" ,s-a repetat scena mortii de 2 ori la fiecare in parte.Succes in continuare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imi place , este foarte frumos , bafta in continoare si ii felicit pe actori si regizorul filmului.Ve-ti face si continoarea da? ;x??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imi place , este foarte frumos , bafta in continoare si ii felicit pe actori si regizorul filmului.Ve-ti face si continoarea da? ;x??

Da , stai linistit :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

scenariu varza,ideea e buna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

scenariu varza,ideea e buna.

Nu sunt de acord cu tine , scenariul a fost bun, insa editarea mi-a jucat feste , daca la asta te'ai referit , atunci sunt de acord cu tine :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma refeream la text-u pus de tine zici ca e un dialog intre Ion si Maria,la faza ca moare tata aluia si imediat e rulat in yakuza asa fara sa faca nimic pt a fi acceptat si multe alte faze de genu ce apar in filmulet singurul lucru ce ti-a iesit e grafica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma refeream la text-u pus de tine zici ca e un dialog intre Ion si Maria,la faza ca moare tata aluia si imediat e rulat in yakuza asa fara sa faca nimic pt a fi acceptat si multe alte faze de genu ce apar in filmulet singurul lucru ce ti-a iesit e grafica.

Bine punctat , insa crede'ma nu e chiar asa usor pe cat pare , sa faci un "Scenariu" de 7 minute si sa pui totul legat , am vrut sa fac ceva mai lung dar se pare ca nu m'am straduit destul , oricum apreciez ca te'ai uitat dupa ce ai postat :) , Multumesc din nou pentru comentariile lasate , o sa le folosesc la Partea II :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Povestea e foarte interesanta , astept si partea a II-a .

Filmul este frumos.

Felicitari pentru munca depusa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ala in verde sunt eu :))

PS: Calitatea lasa de dorit, ai unele "buguri" cred ca ai pus aceasi scena de mai multe ori sau nush, cateva greseli de scriere.. in rest foarte frumos, fara mine nu se putea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ideea este foarte buna , ai imbinat foarte bine faze "comice" in actiune , pacat ca ti-a jucat "feste" Sony Vegas , insa nu e nimic , ma astept la o parte a 2-a din partea ta pusa la punct din toate punctele de vedere.

Β 

Felicitari , chiar mi-a placut , timp de 7 minute nu m-a plictisit deloc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo foarte interesant,nu m-am plictisit deloc,asteptam si partea a 2-a :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Misto film abia astept partea a doua ;x foarte FRUMOS!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Terminati ma cu criticile , filmul e foarte reusit. Ti-a iesit ma ! Bravo :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Genial, se vede ca am fost actor :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca mai vad intr-un topic vreun post in care NU va lasa-ti parerea despre film si comentati parerile altora, va dau disable + topic closed...

Β 

De cateva saptamani va tot atentionez!

Β 

Daca postati la vreun filmulet de la eG TV, va lasa-ti parerea despre film si ATAT. Indiferent ca e pozitiva sau negativa, fiecare are cate o parere diferita.

Β 

Sa dai click pe "Post" nu inseamna sa comentezi parerea celui de mai sus, ca nu e la fel cu a ta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos filmul abia astept partea a II-a.Tine-o tot asa!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

E destul de reusit speram ca urmatoarele sa fie si mai reusite tine-o tot asa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos.

Share this post


Link to post
Share on other sites

scenariu varza,ideea e buna.

Β 

Ai dreptate unele parti din scenariu nu prea sunt potrivite , dar indeea si istoria sunt nemaipomenite

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo, frumos filmul! Astept a doua parte. clap2.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asteptam PARTEA II . Reusit story-line.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...