Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

ArSsurA

eG TV - Crescut de Mafie | Part II

Recommended Posts

Titlu Oficial : Crescut De Mafie | Partea II

Data lansarii : 11.04.2012

Gen : Drama

Durata : 3:50

Scurta prezentare : Se pare ca lumea e inselatoare , fie ca e doar un joc ,fie ca e realitate , mai bine te bazezi pe puterile tale, si sa nu incerci niciodata sa iti faci prieteni , Asta s-a intamplat si cu acest baiat , care a incercat sa se razbune , insa fiind santajat si folosit in scopuri personale fara macar sa isi fi dat seama, cel mai trist pentru el ,este ca a murit aproape la fel ca si tatal sau.

Sper sa va placa , astept cat mai multe comentarii si sugestii , Multumesc din nou actorilor din Prima si respectiv aceasta parte , sper sa va bucurati de film si cand sa "postam" , prima data sa postam parerea despre filmu in sine , apoi despre grafica , sau diversele probleme pe care le-ati intampinat si pe care le-ati dori sa le publicati.Vizionare Placuta ! Edit : Majoritatea oamenilor care ma cunosc [ma refer la arta Video] ,se asteptau probabil la mai mult , as fi de acord cu ei , parca nu am avut aceeasi rabdare ca la prima Parte , imi pare rau daca [ v-am dezamagit] intr-un fel ...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

De data asta a iesit mai bine insa greseli tot au existat,felicitari pentru munca depusa.

 

@Imi place fraza aia cica : " Pustiule , doar ti-am zis ca venim am o intrebare stii unde e spawnu ? " 24.gif))))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos film pustiule,imi place ca ai imaginatie si inveti diverse scene din filme.Mai ai de invatat la captarea filmului si la folosirea anumitor efecte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos , pacat ca nu este HD .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deci, mi-a facut mare placere sa particip la un film facut de tine.. Este un mare succes si partea I si a II-a, mi-a placut mult sa fiu actorul principal al acestei parti. Te asteptam si cu alte filme, sper sa mai colaboram. Foarte frumos filmu, Like de la mine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo pentru film, cel mai bun actor a fost feel :-j

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos film pustiule :) . Trist final dar totul este ok. Like de la mine :P .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos film , cam multa drama :)) , dar e ok !

Share this post


Link to post
Share on other sites
=)) Ce naiba :)) Mi-a placut faza cand m-au luat pe la spate cei din masina :)). Bravo Make :) mi-a placut cum ai editat :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

IN SFARSIT !!! TOATA LUMEA A VAZUT CA FEEL E NUB SI NU STIE SPAWN-UL YKZ!!! Glumeam :D

Frumos filmul, frumos storyline. Tine-o tot asa pana vei deveni expert cu filmarile :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

La fel de bun ca si partea I ... Bravo !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sfaturi:

1.Numai folosi efecte pentru coloristica deoarece ai vazut ca ti-a iesit prea intunecat la sfarsit.

2.De ce skinul ala in boxeri nu inteleg :| , nu-l suport.

3.Intro-ul: se putea mai bine, se vede ca te-ai grabit.

4.Mereu HD daca utilizezi Sony Vegas.

5.Povestea este trasa de par din cauzele urmatoare:

-Yakuza este aliata cu Nortenos;

-de ce le-ar pasa la 2 gangsteri de un necunoscut;

 

Imi place doar ideea in general.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos , mi-a placut , un pic trasa de par povestea , insa este ok , este un film , o idee originala.

 

Intradevar , daca utilizezi Sony Vegas ar trebui sa faci HD , asta e , asteptam un urmator film HD :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos film pacat ca nu e HD , daca ar fi HD ar fi muult mai fain :) , si fazele cu Nortenos si Yakuza aliati,in realitate nu sunt aliati deci este o idee originala nu conteaza de aliante,este un film :) Oricum faza cu Sti unde e spawn-u penala =))))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi-a placut dar ar trebuii sa ai mai multa rabdare am observst ca l.ai editat in aceeasi zi in care l.ai filmat . mai bine iti faceai in minte o idee cu effectele iar dupa ce esti sigur ca va iesii frumos abia atunci il editezi ... parerea mea. Nota 9. cius

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte misto Pacat ca ai gresit scrierea filmului!

Share this post


Link to post
Share on other sites

GG pentru cea de a2a parte!

 

GG Feel "Al doilea personaj principa" 24.gif))

 

 

SI SPUNETINE SI NOUA SECRETUL SA DISPARA NUMELE LA PLAYERI X(

Share this post


Link to post
Share on other sites

GG pentru cea de a2a parte!

 

GG Feel "Al doilea personaj principa" 24.gif))

 

 

SI SPUNETINE SI NOUA SECRETUL SA DISPARA NUMELE LA PLAYERI 14.gif

1.DSTEFAN scuze ca intervin in aceste posturi

2.Tu trebuie sa fii mai departe de actiune dar sa pui camera pe actiune daca intelegi , sper ca ti-am fost de folos :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.DSTEFAN scuze ca intervin in aceste posturi

2.Tu trebuie sa fii mai departe de actiune dar sa pui camera pe actiune daca intelegi , sper ca ti-am fost de folos 4.gif

 

Dupa aia bag "CROP" in sony vegas sa ma apropii?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dupa aia bag "CROP" in sony vegas sa ma apropii?

 

Ma tu te duci cu caracterul dupa un zid, si dupa te duci frumos cu free camera la locul unde se desfasoara actiunea. Te-ai prins?

PS:Scz pt off.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Totul relativ ok pana la sfarsit :

Daca cineva iti spune ca o sa mori in secunda 2,tu stai si te uiti la el? Atunci tipu ala ar fi trebuit sa fuga imediat cand ala vorbea

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo makE , frumos film , am vazut si partea I si ai reusit sa faci un story-line placut si captivant . Tine-o tot asa ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...