Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

sTr_eG

Fringe

Recommended Posts

-Poster: OOH8W.jpg

 

-Regia/Autori:

J.J. Abrams, Alex Kurtzman, Roberto Orci

-Roluri/Actori:

Anna Torv, Joshua Jackson and Lance Reddick

-Gen: Drama / Horror / Mistery

-Data lansarii: 2008

-ScurtaPrezentare: O drama de televiziune centrata în jurul valorii de catre un agent FBI ( femeie ), care este forţata să lucreze cu un om de ştiinţă instituţionalizat, în scopul de a raţionaliza o furtună de fenomene inexplicabile.

-Sursa: http://www.imdb.com/title/tt1119644/

-Trailer: [media=]

[/media]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Este un serial care te pasioneaza cu adevarat, un serial la care sunt la zi cu episoadele. Ce pot sa zic.. merita vizionat, nu este o pierdere de timp, pot sa-l incadrez usor in cele mai frumoase seriale vazute de mine si pot spune ca am vazut foarte multe pana acum.

Recomand tuturor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma bucur ca in sfarsit il readuce cineva in prim plan. Fiecare episod din acest serial merita vizionat, nu o sa va dezamageasca. Walter este cel mai tare actor, pentru cunoscatori. Phenom spune cam tot ce era de spus. Va recomand serialul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Unul dintre cele mai interesante seriale si singurul la care ma mai uit in prezent, m-am apucat tarziu de el dupa nenumeroase ezitari. Au fost scene in care mi s-a facut pielea de gaina si episoade pe care le-am urmarit cu sufletu la gura, unul dintre ele este ep 8 din sezonul 3.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma uit tot timpul la el pe vPlay , este un serial foarte vizionat si placut . :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Closed!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...