Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

miLan

Atacantul de 50 de mil al Realului a primit o oferta NEBUNA pe aeroport: "Vino, tata, la Atletico!" :)

Recommended Posts

Mourinho vrea neaparat sa-l pastreze, dar ii va fi greu sa se lupte cu ofertele de zeci de milioane de euro pe care le are!

atacantul-de-50-de-mil-al-realului-a-primit-o-oferta-nebuna-pe-aeroport-vino-tata-la-atletico-ce-le-a_size1.jpg

 

 

Gonzalo Higuain nu stie inca unde va juca de la anul. Seicii de la PSG se bat cu Abramovici ca sa-l ia de la Madrid. Asta nu e tot. A mai primit o oferta la care nu s-ar fi astepta niciodata chiar de la rivala maxima a lui Real, Atletico.

 

Nu e nimic oficial, deocamdata. Doar fanii ii cer lui Higuain sa-si schimbe casa la Madrid.

Real a plecat in Kuweit, unde va juca ultimul meci al sezonului: un amical pe bani multi cu nationala statului arab.

 

 

sport.ro

Share this post


Link to post
Share on other sites

50 de milioane de euro... ar fi buni, pentru ca Realul are destui jucatori de valoare. Poate aduce un inlocuitor mai ieftin, dar nu cred ca e o problema de bani la acest nivel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

din cate stiu eu parca real , barsa si multe alte echipe din spania au datori imense

Share this post


Link to post
Share on other sites

Or avea datorii, dar cand e vorba de vanzari / cumparari jucatori, nu se gandesc la ele.

Share this post


Link to post
Share on other sites

este un jucator bun Higuain, e normal sa aiba oferte multe, cum nu a prea jucat mult pe la real in ultim vreme... cluburile mari il vor este jucator bun , marcheaza goluri multe cine nu sii la-r dori ... eu unul cred ca va fii cumparat de Chealse

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...