Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

stefan94

[Prezentare] Sleeping Dogs

Recommended Posts

Poster : 35id2jt.jpg

 

Numele jocului : Sleeping Dogs

 

Descriere : Initial cunoscut ca True Crime: Hong Kong, Sleeping Dogs este al treilea titlu al seriei True Crime si in acelasi timp este un reboot al seriei. Actiunea din Sleeping Dogs se va desfasura in Hong Kong si il pe Wei Shen, un politist sub acoperire, care a inflitrat organizatia Sun On Yee, ce face parte din Triade.

 

Jocul pune accentul pe conflictul moral al detectivului Wei Shen si anume acela de a opri Triadele, pastrandu-si in acelasi timp integritatea de om al legii.

 

Cerinte de sistem :

 

Minimum system requirements

 

OS: Windows Vista or Windows 7

Processor: Core 2 Duo 2.0 GHz or Althon X2 2.4 GHz

RAM: 2GB

Graphic card: DirectX 10 or 11 compatible Nvidia or AMD ATI card, ATI Radeon 3870 or higher, Nvidia GeForce 8800 GT or higher

Graphics card memory: 512 MB

Sound card: DirectX compatible sound card

Hard drive: 15 GB

 

Recommended system requirements

 

OS: Windows 7 64-bit

Processor: Quad-core Intel or AMD CPU

RAM: 4GB

Graphics card: DirectX 11 Nvidia or AMD ATI card, Nvidia GeForce GTX 560 or ATI Radeon 6950

Graphics card memory: 1 GB

Sound card: DirectX compatible sound card

Hard drive: 15 GB

 

Trailer :

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cred ca este foarte frumos jocul! Am jucat True Crime si mi-a placut la nebunie, deci si acesta trebuie sa fie mai frumos ca TC! Am sa-l incerc sa vad daca-mi merge...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Interesant joc , am sa-l incerc , mersi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte Interesant, am jucat putin astazi,dar dupa ceva timp devine plictisitor...

Share this post


Link to post
Share on other sites

L-am jucat la varamiu deoarece mie nu imi merge si e super

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mie nu imi merge...am downloadat jocul, ( il am pe 2 parti si trebuie sa ii bag imaginea cand il instalez ). l-am instalat am downloadat alt crack si cand dau dublu click pe crack sa intru in joc nu apare nimic, nu intra...ceva idei ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte tare jocul yahoo.gifyahoo.gifyahoo.gifyahoo.gifyahoo.gif +1 joc pe lista mea.

 

Warn up / Post aiurea!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Povestea jocului este reusit,mie unul asa mi se pare.Merita incercat,m-am distrat destul de mult in el 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jocul True Crime m-a impresionat profund, acesta pare sa fie o continuare si sunt foarte curios ce poate. In sine jocul este reusit, o grafica buna si o poveste introductiva cu tema acestuia foarte interesanta. O sa-mi fac timp sa-l joc, cel mai probabil in curand.

Share this post


Link to post
Share on other sites

foarte frumos jocul , sistemul de bataie este unul dintre cele mai reusite insa ar mai fi avut ceva de lucru la sistemul de impuscaturi , oricum , merita jucat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jocul True Crime m-a impresionat profund, acesta pare sa fie o continuare si sunt foarte curios ce poate. In sine jocul este reusit, o grafica buna si o poveste introductiva cu tema acestuia foarte interesanta. O sa-mi fac timp sa-l joc, cel mai probabil in curand.

Povestea jocului nu este atat de fascinanta, incepe la inceput prin a te urmarii politia, scapi si esti prins intr-un oras chinezesc, condamnat sa te lupti. Insa modul de lupta chinezesc este tot ce are jocul atat de deosebit, cand esti surprins intre 20 chinezi si ai la indemana decat un cutit nu poti face altceva decat sa ii bati pe toti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cum il pot juca din PC , ca imi cere sa il bag pe steam si nustiu cum

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cum il pot juca din PC , ca imi cere sa il bag pe steam si nustiu cum

Nu oferim suport pentru resurse ilegale.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...