Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

stefan94

FIFA 13 DEMO

Recommended Posts

Poster : s2z22v.jpg

 

Numele jocului : FIFA 13 DEMO

 

Descriere : Echipele incluse in demo sunt: AC Milan, Arsenal, Borussia Dortmund, Juventus si Manchester City.

Se pare ca Demo-ul este disponibil prin Origin(Platforma ce se aseamana cu Steam).

 

Cerinte de sistem :

 

Minimum System Requirements

OS: Windows XP / Windows Vista / Windows 7

CPU: CPU with Dual core processor (Core duo 2 or better) Intel Core2Duo @ 2.4Ghz

RAM: 2 GB

VGA: DirectX® 9.0c Compatible 3D accelerated 256 MB video card or equivalent (must support Shader Model 3.0 or above). ATI RADEON HD 2900. NVIDIA GEFORCE 8800 GT

DX: DirectX® 9.0c

 

Trailer :

Share this post


Link to post
Share on other sites

E bine daca a aparut Demo , eu sper ca aceasta editie Fifa sa nu fie atat de dezamagitoare ca si cea precedenta , oricum daca demo are niste cerinte atat de mici , cred ca nici cel full nu are cerinte mai mari sau poate sunt la fel :-? . Oricum o sa descarc si pe acesta , multumesc de stire .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrei sa spui ca Fifa 12 a fost dezamagitor? :O Fifa 12 a fost cel mai bun joc din serie si tu crezi ca a fost dezamagitor? Oricum, e parerea ta...

 

Cat despre fifa 13, se pare ca au imbunatatit destul de mult functiile First Touch Control si Complete Dribble si asta ma bucura :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dribbling skill challenge:

 

Jocul e super fain, mult imbunatatit fata de precedentul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jocul e super...dar la Demo este un bug la penaltiuri, cornere... Ti se blocheaza unpic jocul iar apoi te scoate din joc

Share this post


Link to post
Share on other sites

de unde pot sa il descarc?

Share this post


Link to post
Share on other sites

de unde pot sa il descarc?

Nu oferim suport pentru asa ceva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am FIFA 12 full si FIFA 13 Demo pe PS3, eu nu vad mari diferente inafara de unele skill-uri, in general ca lovirea mingii e cam la fel. Nu m-a impresionat prea tare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din trailerul de mai sus mi se pare interesant, cu siguranta il voi juca, si cred ca imi va placea :) !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cum spuneam si intrun topic anterior tot despre FIFA :

 

Citez :

" De cativa ani buni tot jucati , si iar jucati renumitul FIFA dar pana la urma :

Ce ofera acest joc? nimic interesant. Tu esti doar un om cu mainile pe tastatura ce-ti creezi un nume, castigi multi bani, sponsori, renume si o echipa mare intr-un mediu virtual unde totul inseamna NIMIC! Stiti ce ma sperie cel mai mult? Prostia, dependenta, incultura, comportamentul, limbajul celor ce posteaza pe forum. Intrebare pt voi: sunteti atat de orbiti de lumina monitorului incat nu observati ca vi se vinde un joc care are acelasi gameplay de ani? sunteti atat de orbiti de dependenta asta de calculator si tot ceea ce inseamna el incat ati uitat ce este acela fotbalul? "

 

Eu la 7-8 ani , jucam FIFA in fata blocului , pe pietris , spatiu foarte mic , cu 3-4 prieteni , care imi pierdeam randul , dar acelea erau AMINTIRI .

 

Citez din nou :

"Si da, imi faceam prieteni, radeam, injuram, ne bateam, ne impacam, dar castigam AMINTIRI. Amintiri care te fac sa zambesti si sa-ti aduci aminte de ce frumoasa e viata, dar ce sa stiti voi? Va veti aminti la 25 de ani cum reuseati sa apasati A S D si cu p*** in 3 secunde, felicitari sunteti niste f*****! Va pierdeti copilaria si cele mai importante evenimente de viata cu prietenul vostru cel mai bun, calculatorul!"

 

Aceleasi lucru as putea spune si despre "prietenul nostru SA-MP" , baietii , facetiva o viata !

 

Pot spune ca am jucat pentru mai putin de 15 minute acest 2013 cu niste prieteni , ei spuneau tot mereu gen " e super , tare , misto " eu ramaneam asa : :| . Mai bine joc FIFA 2004 ( primul meu fifa care l-am jucat ). Sau mai bine deloc, companiile astea va duce doar in eroare sa cumparati jocul , cu putina munca din partea lor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prea fain jocul ca sa nu fie jucat,deabea astept sa apara si versiunea full,cand era termenul de lansare?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...