Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

stefan94

[News] NFS: Most Wanted Mode Gameplay

Recommended Posts

55p952.jpg

 

Electronic Arts si Criterion au dat publicitatii un gameplay video, prin care este evidentiat modul Most Wanted. Dupa ce jucatorii vor aduna kilometri pe sosea si Speed Points, vor reusi sa atraga atentia celor mai buni piloti, denumiti Most Wanted Racers. Gamerii vor avea ocazia sa-i provoace pe acestia la evenimente unu contra unu, premiul fiind ascensiunea in top si masina adversarului.

 

Oponentii vor avea cele mai ravnite masini din joc, precum Lamborghini Aventad sau Mercedes SLS AMG. Competitiile vor avea loc pe strazile orasului, unde politia va incerca cu orice pret prinderea celor doi concurenti.

 

NFS: Most Wanted va fi lansat pe data de 2 noiembrie 2012, pretul jocului fiind intre 199 RON, varianta PC, si 269 RON, variantele Xbox 360 si PlayStation 3.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte bun si frumos Nfs-u .. Imi plac foarte mult masinile .. strazile .. etc .. Astept sa vad daca o sa imi mearga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pare a fi un joc int. mai ales cand o sa concurezi cu cei.mai mari piloti ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

O sa fie un joc la fel de popu.lar ca si "verisorul" sau, Most Wanted din 2005.

Dupa cum se pare, gamplay-ul seamana cu cel din primul MW (banuiesc ca va fi si o lista).

O sa fie un joc cu adevarat bun al seriei, dupa cateva exemplare mai slabe scoase pana in prezent. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce sa zic .. e foarte tare jocul ! Abia astept sa apara :X !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Astept cu nerabdare acest titlu din seria NFS, pare promitator.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa speram ca se va bucura de acelasi succes si "va duce numele de Most Wanted mai departe" 21.gif

Sper sa aiba si modul asta de vizualizare in timp ce conduci( http://www.nfsunlimi.../news/shift.jpg ) ca la Shift.

Nu prea cred.

Shift-ul a cam fost "desprins" de serie pentru ca este mai mult un simulator. La mai toate simulatoarele ai si o camera de la bordul vehiculului.

In jocurile "race" de la mama lor nu prea am vazut camera de la bord asa in detaliu.

Om trai si om vedea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos noul NFS... are componente si teme din Carbon si Mw :X... Shiftu e mai frumos oricum

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...