Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

ziADRiAN

Revolutie la Steaua! Becali anunta 5 transferuri in aceasta luna.

Recommended Posts

Becali anunta 5 transferuri BOMBA luna asta! Conditia sa investeasca FARA NUMAR la Steaua: "Il iau de urechi si pe Maxim, aduc TOT"

Becali le promite fanilor o echipa galactica! Mai vrea inca 5 sau 6 transferuri inca de acum la Steaua!

 


Singura conditie e sa-i iasa una dintre afacerile pe care le incearca in aceste zile! Poate obtine aproape 40 de milioane de euro, iar o parte are de gand sa-i investeasca in jucatori! Maxim si Bokila pot ajunge doar asa la Steaua, spune Becali.
"Daca imi iese o combinatie in afaceri, iau bani multi de tot. Nu 7-10 milioane cat as lua pe un jucator, e ceva de multi, multi bani. Ce mare lucru poti sa iei dintr-un transfer. Aduc 5-6 jucatori! Il iau si pe Maxim, uita si de Rednic, si de Pamfile, si de toti! Il iau si gata!
Il aduc si pe Bokila daca e! Le zic la 5 sau 6 jucatori sa vina, gata! Daca-l iau de urechi pe Maxim, nu-si mai aduce aminte nici de Pamfile, nici de Rednic, fac selectie. Iau si de 18 si de 19 ani, sa fie acolo, la Steaua!", a spus Becali.

 

SURSA: GSPTV. / SPORT.RO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Promisiuni peste promisiuni , deja numai cred nimic ... 

Nu e prima oara cand promite  , si sincer sa fiu de putin ori a respectat ce a spus..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cu siguranta sunt doar vorbe, mereu a facut asa. Becali spune asta doar ca sa creasca in public, poate ca-i va lua pe Bokila si Maxim dar cu siguranta nu va aduce el inca 5-6 jucatori.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:X:X:X:X .

Asa e  jiji niciodata sa nu-l crezi ( E dealu satana :)) ) :))) totusi a investit ceva in steaua de cand a venit ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maxim nu cred ca va veni la Steaua .. Ar fi bine sa il ia pe Bokila macar .. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acum 1 saptamana zicea ca nu mai vine nimeni acum vin 5  :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa nu-l subestimam pe Becali :)) taran cum e el ... are bani.

Il strica gura aia mare.. eu unu mereu cand il vad ma bufneste rasu .... numa prostii scoate din gura aia .

Share this post


Link to post
Share on other sites

A luat vreo 70 de milioane pe un pamant acum o luna maxim si n-a bagat niciun ban in transferuri, Tatu liber, Cruz imprumutat, Iancu era deja cumparat.

 

Asta e Becali... Euforic...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acum o saptamana zicea ca nu mai aduce nimic si acum ia 5-6 jucatori? De vorbe ne-am saturat vrem fapte!

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Rafa Cruz imprumutat ? a spusa ca nici nu mai vrea sa auda de el.

 

Macar sa avem parte de aceasta "surpriza" pe care o tot promite Becali.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...