Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

alExiKeG

eG TV - Pierdut printre straini

Recommended Posts

Titlu oficial: Pierdut printre straini
Data lansarii: 28.01.2013
Gen:  Actiune 
Durata: 5.20
Scurta prezentare: M-am inspirat dintr-un serial si am incercat sa fac asa ceva in samp. Nu stiu ca de bine mi-a iesit si sper sa va placa. 

 

Critici / Sugestii ? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte reusit si foarte frumos . Bravo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos realizat , felicitari!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo ma :X 

A iesit bine :X

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos eu cred ca e reusit bravo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Destul de ok filmuletul , dar daca toti ziceam ca este ok frumos si numa bune nu o sa te perfectionezi . In primul rand partea acea cu avionul privat cam scartaie , trebuia sa fie un avion public era mai RP asa . In al doilea rand partea cu arestarea , dapoi FBI ala avea detector de droguri in masina? :)) , eram mai ok sa fie verificat la intrare de 2-3 membri FBI care aveau in spate 2 ranchere , decat sa vina Daniel (habar nu ai sa conduci Daniele :)) ) sau echipa de SWAT cu heli si chestii sa zica ca au fost informati cum ca r fi traficant de droguri etc . Si ultima greseala , incearca cand mist camera sa o misti fluent nu sacadat , o sa iasa mult mai frumos . Dar ideea este ok , tine-o tot asa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

La partea cu drogurile am vrut sa para ca atunci cand a intrat acolo unde era acea mica cladire ar fi fost un detector si atunci ar fi alertat paza. Mersi mult de sugestie .

Share this post


Link to post
Share on other sites

A iesit Excelent, doar a fost Bloods acolo :X bravo Alexik, chiar te pricepi, este foarte frumos, tine-o tot asa, daca mai ai nevoie de ajutor, ma anunti, oricand.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo ma! Sper sa te mai ajut la viitoarele filme... sti tu :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

A iesit Excelent, doar a fost Bloods acolo :X bravo Alexik, chiar te pricepi, este foarte frumos, tine-o tot asa, daca mai ai nevoie de ajutor, ma anunti, oricand.

Repede tu cu bloods :))

 

 

Fara mine filmul asta nu ar fi avut asa mare farmec.

Deci concluzia este ca eu fac totul in acest film :)) , Dupa 10ore+ de stres a iesit foarte frumos :) , GG .

 

Cand ai nevoie de mn /w !

Share this post


Link to post
Share on other sites

A iesit destul de frumos,felicitari

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos !

Felicitari, ar fi fost frumos sa continuii ideea asta minunata.... spre exeplu sa reuseasca sa evadeze... etc.

Oricum foarte frumos .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos filmul,dar totusi nu am inteles ceva,el a dus drogurile la got rullez si sa inteleg ca a luat valiza cu bani,iar fbi ala l-a arestat pentru droguri.....,si totusi daca avea droguri in valiza aia nu ii le-a confiscat? cand a iesit din jail cum a avut atatia bani de gagica,casa si o viata minunata=))

Share this post


Link to post
Share on other sites

el se dusese la got sa ia drogurile ai sa i le duca acelui crips de la pigpen pt a castiga banii Dupa ce a

iesit din inchisoare a trecut un timp pt a-si face o familie doar ca am pus pe scurt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Interesanta ideea si regizarea filmului. Felicitari, un film bunicel.

Sper ca pe viitor sa cresti in editing si sa arati ca esti mult mai bun decat atat. Spor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos si foarte bine ti-a iesit gg:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos GG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos , felicitari , like cand pot

Share this post


Link to post
Share on other sites

foarte frumos gg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:)) Ce scenariu:

"Ati fost identificat cu o cantitate foarte mare de droguri " :)),wtf cum naiba?

Dupa alert s-a casatorit ,si-a luat o masina frumoasa si a trait fericit :)) dupa ce a iesit din jail :)) asta da noroc.

Filmu e super frate imi place :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...