Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

OmuPower

eG TV - National Guard

Recommended Posts

Titlu oficial: National Guard

Data lansării: 08.02.2013
Gen: Acţiune

Durată: 03:45
Scurtă prezentare:
National Guard

 

http://youtu.be/VyzyzR9rAvk

 

 

# Like,dacă vă place

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un film foarte frumos , apreciez mult munca ta ! Dar nu mai pune secvente din alte jocuri . Daca faci , faci doar cu SAMP. Doar despre asta e vorba!

 

P.s: Sper sa nu ma iei in nume de rau, dar mi-am spus punctul de vedere!

Share this post


Link to post
Share on other sites

A iesit foarte frumos barvo Hard , tine-o tot asa :D, acolo cand stateam la usa ar fi trebuit eu sa dau /scratch :-?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos filmul felicitari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos , foarte reusit , deci imi place cum a iesit , imi place idea :) 

Felicitari !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Este frumos conceput, a iesit si bine, dar finalul este cam brusc. Dar din cate am inteles o sa mai filmam cateva secvente, deci probabil ca le unesti cu asta nu stiu.

Oricum frumoasa ideea, gj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu prea imi place, jumate din film nu era din SA:MP, dupa a urmat acea bataie intre COP si cei 2 LCN si 1 Yakuza, si la sfarsit cum se urca in Hunter, dar zboara cu Hydra si acea tragere la sfarsit, dar se vede cum unu din membri se pune cu ESC :)). Mie unu nu imi place, dar felicitari pentru munca depusa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A iesit foarte frumos filmul, mi-a placut cum ai combinat Calll of duty cu Sa:Mp...te mai asteptam cu altele.Like

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mie mi s-a parut o idee buna ca ai bagat la inceput secvente din COD,deoarece are grafica mai buna si ii mai real life,in rest e smecher filmu,felicitari Like!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Serios ma frate?:)) toti "foarte bine" ce vedeti special:)? Jumate din film nici macar nu e sa:mp,oricine cu cunostinte medii in sony vegas sau movie maker poate lega niste secvente,si sa filmeze ideile din film (care by the way nu seamana a idei pentru ca sunt cam sarace),puteai si tu Hard sa stai sa te gandesti la film,sa faci sa iasa ceva calumea,sa te gandesti sa scoti ceva special  in evidenta care e partea cea mai frumoasa sa fi in NG,care e latura lor speciala in partea "dreptatii",ce ii face sa fie speciali in + daca e National Guard macar membrii NG sa folosesti nu amestecaturi cu FBI....Si voi restul,il incurajati amarnic,daca nu ar vedea ca primeste atatea pareri pozitive logic ca nu se gandeste sa faca ceva special ,filmeaza acolo o jumate de zi,o jumate de zi editarea pune o melodie si gata...aia nu e treaba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Serios ma frate? :)) toti "foarte bine" ce vedeti special:)? Jumate din film nici macar nu e sa:mp,oricine cu cunostinte medii in sony vegas sau movie maker poate lega niste secvente,si sa filmeze ideile din film (care by the way nu seamana a idei pentru ca sunt cam sarace),puteai si tu Hard sa stai sa te gandesti la film,sa faci sa iasa ceva calumea,sa te gandesti sa scoti ceva special  in evidenta care e partea cea mai frumoasa sa fi in NG,care e latura lor speciala in partea "dreptatii",ce ii face sa fie speciali in + daca e National Guard macar membrii NG sa folosesti nu amestecaturi cu FBI....Si voi restul,il incurajati amarnic,daca nu ar vedea ca primeste atatea pareri pozitive logic ca nu se gandeste sa faca ceva special ,filmeaza acolo o jumate de zi,o jumate de zi editarea pune o melodie si gata...aia nu e treaba

 

Sincer nu am timp... sa fac ceva mai bun. Dar te astept pe tine ,si cand vad un singur film creat de tine ... care sa fie mai bun, osa zic DA FRATE , FRUMOS !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi se pare aiurea ca nu este in totalitate din Sa-Mp..

Oricum,editarea este frumoasa..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un film frumos, altul realizat de catre tine (HardNet). Te felicit pentru tema filmului si pentru actiunile pe care le-ai prins in cadrul tau.

 

Tine-o tot asa.Succes pe mai departe, un film de nota 8 spre 9.:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu credeam ca o sa iasa chiar atat de bine :D:X ! Felicitari , si te mai astept sa lucrezi cu noi . Mi-a facut mare placere :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sincer nu am timp... sa fac ceva mai bun. Dar te astept pe tine ,si cand vad un singur film creat de tine ... care sa fie mai bun, osa zic DA FRATE , FRUMOS !

Check:

Lucruri care sunt mai bune :

-Calitatea

-Exista o insemnatate,video e facut ca si "Prezentare Factiune" nu ce ai facut tu acolo,la sfarsit ce am vazut ca trag toti in sus,ce e aia,si jumate din film sunt secvente

-Are doar membrii din factiunea respectiva,nu combinari din toate rasele

 

PS: Nu ai timp , nu te apuci

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...