Jump to content
Sign in to follow this  
George Mihai

Discutii Generale

Recommended Posts

Inseamna,eu tot nu inteleg ce vrei sa scoti de la mn :-? ?

Edited by Daniels

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sincer sa fiu astai mentalitate românească reguli dure pedepse mari indiferenţa ameninţari....nedreptate

Sper ca de data asta ca mirel sa fie de partea playerilor

Edited by TeodorIvascu
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dragii mei. Nu suntem indiferenti. Ce vreti, sa va raspundem imediat? Nu traim pe forum.. Regulile le stiati de la inceput, nu cred ca Metall v-a dat ban permanent, cu toate ca meritati. V-am explicat de atatea ori. Asta a fost nesimtire din partea voastra si disrespect fata de noi. V-am m-ai zis odata, chiar daca sunteti putini pe server, asta nu inseamna ca trebuie sa abuzati si sa va faceti de cap.. Credeti ca noua ne place sa va dam ban mereu? Fi-ti si voi cuminti si respectati-ne, si va vom respecta. Cand erau alti admini si owneri tu crezi ca eu le faceam asa? Ii respectam si primeam respect. Incercati sa fi-ti mai maturi si sa nu va mai plangeti atat pentru asta. A-ti gresit, acceptati pedeapsa. Sper ca am incheiat discutia despre asta. Noapte buna :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mda eu imi accept pedeapsa de 10 zile da nu de ban permanent nu sunt eu acum de afis si cristina mai lasane cu morale din astea ca le-am retinut de 70 ori in cap de nici sa mai dorm avea pot chiar daca mor de somn

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu propun sa dati wipe cu ocazia asta!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu propun sa primească ban permanent! :D, Fără wipe bă. Și așa au avut un comportament urât, mai ales ca pt bug abuse, multiplicare se dă ban permanent...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Şi eu propun sa ieşi din staff la câte greşeli ai făcut

Share this post


Link to post
Share on other sites

La cate greseli si de cate ori au profitat astia... ban permanent... Stiu ca la Daniels era a doua greseala ultima data a luat ban 24 de ore acum trebuie sa ia 7 zile...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bleh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danies, daca ai retinut "morala" asta de 70 de ori, inseamna ca nu mai trebuie sa comentezi. Pana acum ziceai ca nu accepti pedeapsa de ban 10 zile si acum o dai la intors ca nu accepti pedeapsa cu ban permanent? Nici tu nu stii ce vrei.. Am incheiat discutia. Pedepsele vi le-ati primit. PUNCT. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai dc sa iau ban permanent ? Tu cum te-ai simti ,daca lam pus sa faca aia nu inseamna ca am abuzat eu de bugul ala si daca stiati va si ocupati de el si nici nu stiu cat am ban ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A fost postat la reclamatie .Si timpul si Dovezile/Daca mai aveti nevoie mai am cateva dovezi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mai terminati cu spam-ul.Asteptati sa expire ban-ul si dupa va puteti juca.

 

 

PS:Daniels,Jack si SuperRadu data viitoare la cea mai mica greseala o sa primiti ban permanent.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mirel nu iti place activitatea pe aici :(?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mirel nu iti place activitatea pe aici :(?

Activitate deasta in care va certati nu imi place.Puteti discuta si altceva de exemplu cum sa populam serverul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da...Daca as avea 20 de playeri on si in fiecare factiune cate 5 playeri  on mai mereu ar fi mult mai bine.Am facut si arena pentru war(factiuni) Si cu cat vor fi mai multi voi putea adauga sau pune in practica alte planuri...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deci pana la urma Metal cat am ban imi poti spune te rog?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A fost postat la reclamatia facuta de tine .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha orcum iti cam multumesc sti de ce marti ma asculta la fizica ca ma duc la vale deci fara mc invat super bine :)))
PS:Metal mai pune pe canalul ala videoclipuri ,chesti ,si eu mai dau share pe la unu pe la altu sa mai avem si noi playerii ,ne vedem peste 5 zile :)

Edited by Daniels

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma oftica ca mi-ai dat 10 zile sa stii ca nu eram eu pe calculator, era fratemiu, el nu stie ce sunt bugurile si care sunt si eu trag foloasele si pe voi nu va intereseaza nik

si razvan site de asta

Edited by TeodorIvascu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma oftica ca mi-ai dat 10 zile sa stii ca nu eram eu pe calculator, era fratemiu, el nu stie ce sunt bugurile si care sunt si eu trag foloasele si pe voi nu va intereseaza nik

si razvan site de asta

 

Nici eu nu stiu ce sunt BUG-urile :( Si cu siguranta nu e vina ta ca ai lasat minecraft-ul logat pe contul tau :(

 

Voua va plac cerealele?

Edited by EuSuntAla

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai daca nu pot face al doilea cont ca imi da ban trebuie sa-l impart, m-am obisnuit 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai daca nu pot face al doilea cont ca imi da ban trebuie sa-l impart, m-am obisnuit 

 

E din vina lui Mirel0! Iti place branza?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai a incercat daniels sa imi faca mie dar metall la prins si i-a dat ban (stia parola la unu din bistrita) si fara cont si cu ban 

 

Pai conteaza ce fel de branza...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti-am spus clatitele sunt baza :X

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...