Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

VladM

Bruno Mars: 'E ciudat cat de bine planificata imi este viata!'. Cantaretul povesteste despre experientele traite in concerte

Recommended Posts

Bruno Mars: 'E ciudat cat de bine planificata imi este viata!'. Cantaretul povesteste despre experientele traite in concerte
 
stire_9790_image.jpg

Pentru Bruno Mars este destul de ciudat faptul ca viata sa se desfasoara dupa un program bine stabilit.

Talentatul cantaret calatoreste cu regularitate in ultima perioada, fiind in plina campanie de promovare a celor mai noi piese.
Incepand cu luna iunie a acestui an, programul lui Bruno Mars se va aglomera si mai mult odata cu debutul turneului "Moonshine Jungle Tour".
"M-am uitat pe program si imi da fiori faptul ca viata mea este planificata pana in 2014!", a declarat starul american in cadrul unei emisiuni radio.
Bruno Mars este cunoscut pentru hit-urile energice, precum "Locked out of Heaven", dar si pentru piesele de dragoste ca "When I was your man".
In cadrul aceleiasi emisiuni radio, Bruno Mars a facut si cateva destainuri legate de experientele sale din turnee. Cantaretul afirma ca este foarte incantat de publicul sau si ca se distreaza copios in timpul reprezentatiilor. Un singur regret pare sa aiba Mars si anume ca, uneori, publicul rateaza anumite momente din show deoarece este mai concetrat sa imortalizeze momentele decat sa le traisca la intensitate maxima.
Din acelasi ciclul de intamplari, Mars a destainuit o povestioara haioasa pe care a trait-o in urma cu ceva vreme. Megastarul povesteste ca a fost rugat sa se fotografieze cu o admiratoare, dar in momentul in care mama fetei a scos telefonul sa faca poza, fiica acesteia a renuntat la idee. Motivul? Telefonul mamei nu avea conexiune la internet, iar fiica nu avea cum sa uploadeze instant imaginea pe retelele de socializare.
Concluzia: Uneori uitam sa ne bucuram de momentele pe care le traim si ramanem prea ancorati in mediul virtual.

Cel mai recent videoclip semnat Bruno Mars este cel al piesei "When I was your man" si poate fi urmarit mai jos.

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ekzHIouo8Q4

 

Sursa : MTV Romania

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din acelasi ciclul de intamplari, Mars a destainuit o povestioara haioasa pe care a trait-o in urma cu ceva vreme. Megastarul povesteste ca a fost rugat sa se fotografieze cu o admiratoare, dar in momentul in care mama fetei a scos telefonul sa faca poza, fiica acesteia a renuntat la idee. Motivul? Telefonul mamei nu avea conexiune la internet, iar fiica nu avea cum sa uploadeze instant imaginea pe retelele de socializare.

Concluzia: Uneori uitam sa ne bucuram de momentele pe care le traim si ramanem prea ancorati in mediul virtual.

 

Pe bune ? =))) Banuiesc ca tipa era o fana Bruno Mars pentru ca erau si prietenele ei si sa se laude.

Mie unul imi place cum canta, doar ca il cam strica aspectul fizic.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...