Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Alexutz07

[Acceptat][Sugestie] Moderator factiune

Recommended Posts

In factiuni doar liderul poate da invite,kick, comenzi de genul si am inteles ca e din cauza ca doar el e veteran.Se poate face in asa fel incat sa poata si moderatorii sa foloseasca aceste comenzi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai si atunci esti moderator degeaba?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ar fi foarte bine daca s-ar putea face ceva , ca moderatori sau co-lideri sa aiba acces la comenzile factiunii !Sper sa se intample asta .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai daca stam sa ne gandim nu e chiar asa de bine ca moderatoru sau co-leaderul sa aiba acces la comenzile factiunii deoarece:
- Poate da kick oricui vrea din factiune|

- Poate invita pe oricine in factiune      | => Toate acestea fara voia Veteranului ( leaderului factiunii )

- Poate STERGE factiunea                  |

- Poate sa isi dea rank Veteran           |

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daikix, am zis eu ceva de a primi acces la comanda de stergere a factiunii? Si cum ar putea cineva sa isi dea rank Veteran!?!?!?!lola.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca stam sa ne gandim liderul factiuni nu va da la oricine moderator sau co-lider ci numai la acei playeri de incredere , care pot avea intradevar grija de factiune .

Probabil acea comanda de stergere a factiuni sa apartina numai liderului si/sau co-liderului, si nu stiu in ce masura poate un jucator sa isi dea rank-ul de veteran.

Dar pentru a nu fi atat de accesibile comenzile , jocatorii care au grad intr-o factiune sa poata folosi comenzile de la PRO sau Expert !

Ar fi bine sa inplementam acesta idee pentru ca factiunile sa fie mai interesante !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Voi modifica in asa fel incat cei care au rank in factiune sa aibe acces la urmatoarele comenzile: kick, invite, title, money, claim. Indiferent de rank-ul care il au in-game (Member, pro, expert...etc.)

 

 

PS: Doar owner-ul factiuni poate sterge factiunea

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...