Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

stefan94

[News] Pro Evolution Soccer 2015 (PES 2015)

Recommended Posts

160.jpeg

 

Pro Evolution Soccer 2015 este dezvoltat de Konami, fiind al 14-lea joc al seriei principale. Jocul este asteptat in perioada septembrie-octombrie 2014 si va fi disponibil si pentru noile console lansate anul trecut, Xbox One si PlayStation 4.

PES 2015 va marca reintoarcerea la valorile seriei, accentul urmand sa fie pus pe controlul total al balonului, pe un gameplay imbunatatit si pe lipsa de restrictii in ceea ce priveste modul de joc.

Jocul de anul trecut, Pro Evolution Soccer 2014, a reprezentat un pas major pentru franciza, titlul fiind construit cu ajutorul noului motor grafic Fox Engine. Laudat pentru grafica si gameplay, ne asteptam ca si jocul de anul acesta sa fie un pas inainte, asteptarile fiind destul de mari.

 

https://www.youtube.com/watch?v=4YnW6HBEVKk

Share this post


Link to post
Share on other sites
2,400 - Likes
3,862 - Dislikes.
 
Cred ca asta spune tot, s-a dus dracu PES.Cea mai mare porcarie de joc din anul acesta, iar la anul nu schimba nimic.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Videoclipul este pus pe privat :O Cred ca au primit prea multe critici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

la ce va asteptati daca e facut de chinezi ? ( ma refer strict la fotbal ) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aveam mai mari asteptari de la jocul PES 2014 .. am auzit ca "au lucrat patru ani la el", parerile sunt impartite dar eu as zice sa opreasca seria de jocuri PES daca vor continua asa. Nu sunt eu in stare sa-i critic pe cei de la KONAMI, doar mi-am spus parerea.

 

Am asteptari mari de la PES 2015.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca e sa o luam logic,PES,dupa numele sau,ar trebui sa fie cu un pas inainte la FIFA.Din nume putem deduce asta,"Pro Evolution Soccer",dar de asta au dat-o in bara.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...